Нареченого-невдаху врятував поліцейський патруль: Гості ледь не розірвали нареченого, дізнавшись, що той вже двічі одружений

Багатоженство у Пакистані дозволено, і у чоловіка може бути до чотирьох дружин, однак, одружившись в черговий раз, йому потрібно отримати на це згоду інших дружин.

У Пакистані розлючені гості побили і вигнали з весілля нареченого після того, як на одруження з’явилася його перша дружина та розповіла про чоловіка правду, передають Патріоти України з посиланням на ВВС.

Судячи з усього, нова дружина Асифа Рафіка Сіддікі, а також її сім’я не знали про його попередні шлюби. Про це їм стало відомо лише зі слів жінки, яка увірвалася в банкетний зал міста Карачі.

Жінка розповіла, що Сіддікі одружився на ній в 2016 році. Також, за її словами, в 2018 році її чоловік таємно одружився ще на одній жінці. Про весілля вона дізналася з СМС, яке їй відправила нова дружина чоловіка.

Сіддікі спочатку все заперечував, але потім все ж таки зізнався їй, що одружився вдруге. І саме від другої дружини жінка дізналася про весілля, на яке в результаті з’явилася.

Дізнавшись правду, гості почали штовхати і бити Сіддікі, а потім порвали його одяг. Невдачливого нареченого врятував поліцейський патруль, його доставили у відділок. Однак родичі пішли за ним, чекаючи, коли вона вийде.

Як тільки він з’явився, вони знову накинулися на нього. Наречений сховався під автобусом і врятувався лише завдяки випадковим перехожим, які вирішили за нього заступитися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Санжари" по-румунськи: У сусідній країні почалися протести через евакуацію людей з Італії

понеділок, 24 лютий 2020, 18:48

Влада Румунії вирішила екстрено повернути своїх громадян з-за кордону через поширення епідемії коронавируса в Італії. Слідом за Україною в інших країнах континентальної Європи (включаючи членів Європейського Союзу) також почалися масові акції протесту ...

"На даному етапі причин для занепокоєння немає", - експерт про те, як вдарить коронавірус по заробітчанах і економіці України

понеділок, 24 лютий 2020, 18:37

На думку фахівця, ситуацію з можливим впливом епідемії коронавируса на економіку України можна оцінити цілком однозначно. Політичний і економічний експерт Тарас Загородній розповів про те, як епідемія китайського коронавируса може вплинути на економіку...