Тому такі засоби вкрай небажано приймати до або під час вживання алкоголю, попередив лікар-нарколог Юрій Пакін в ефірі ObozTV, передають Патріоти України.
За його словами, ідея випити "антипохмільну пігулку" завчасно – шкідливий міф. А ось наступного ранку вона дійсно може стати в нагоді. "Якщо вжити бурштинову кислоту в період похмілля, тобто наступного дня, вона принесе користь і допоможе швидше впоратися з цим станом. Але якщо прийняти її перед алкогольним заходом – можуть виникнути проблеми", – наголосив Пакін.
Він зазначив, що і бурштинова кислота, і спиртні напої сприяють підвищенню артеріального тиску. "Алкоголь підвищує тиск, бурштинова кислота підвищує тиск – людині може стати погано. А ось наступного дня після вживання алкоголю тиск, навпаки, падає. І знижений тиск в результаті алкогольної інтоксикації або виходу алкоголю з організму буде компенсовано тим, що бурштинова кислота злегка підбадьорить людину", – пояснив медик.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...