Тому такі засоби вкрай небажано приймати до або під час вживання алкоголю, попередив лікар-нарколог Юрій Пакін в ефірі ObozTV, передають Патріоти України.
За його словами, ідея випити "антипохмільну пігулку" завчасно – шкідливий міф. А ось наступного ранку вона дійсно може стати в нагоді. "Якщо вжити бурштинову кислоту в період похмілля, тобто наступного дня, вона принесе користь і допоможе швидше впоратися з цим станом. Але якщо прийняти її перед алкогольним заходом – можуть виникнути проблеми", – наголосив Пакін.
Він зазначив, що і бурштинова кислота, і спиртні напої сприяють підвищенню артеріального тиску. "Алкоголь підвищує тиск, бурштинова кислота підвищує тиск – людині може стати погано. А ось наступного дня після вживання алкоголю тиск, навпаки, падає. І знижений тиск в результаті алкогольної інтоксикації або виходу алкоголю з організму буде компенсовано тим, що бурштинова кислота злегка підбадьорить людину", – пояснив медик.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...