"Народного ополчення немає", - терорист "ДНР" пояснив, хто воює на Донбасі

Терорист відзначає, що проти України воює хоч і погано організована, але частина армії РФ.

На сьогоднішній день ніякої «армії ДНР» не існує. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав відомий терорист "ДНР" Олександр Жучковський, передають Патріоти України.
За його словами на Донбасі сьомий рік йдуть бойові дії і всім давно зрозуміло, що «насправді народного ополчення давно немає». Жучковський пише: «Это хоть и плохо организованная, но армия. Точнее, часть российской армии. „Армии ДНР“ как таковой не существует, как не существует „армии Москвы“ или „армии Ростовской области“. Те, кто всерьез говорит о „независимой республике“, „армии“ или, прости Господи, „внешней политике“ ДНР, — сепаратисты. Поэтому отныне в сообщениях, связанных с военными делами в ДНР, я буду говорить не об „ополчении Донбасса“, а о российской армии».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Китайський гороскоп: Чого чекати у 2021-му тим, хто народився у рік Кота

неділя, 17 січень 2021, 11:48

Особливі успіхи чекають на тих, хто займається інформацією та знаннями, новими напрямами в сучасних технологіях. Для тих, хто народився у рік Кота, 2021-й стане досить успішним періодом – на противагу від минулого, з'явиться набагато більше можливостей...

Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

неділя, 17 січень 2021, 11:36

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш". Нещодавно Поклонська виступила в соцмережах зі зверненням до колишнього президента України, глави української делегаці...