"Нас не догонишь!": Через коронавірус терористи "Л/ДНР" влаштували масову втечу

У лавах терористів "Л/ДНР" почастішали випадки масового дезертирства. Це пов'язано з відсутністю ротації, яку російські куратори намагаються виправдати заходами боротьби з коронавірусом.

Про панічні настрої серед окупантів Донбасу стало відомо Головному управлінню розвідки, повідомляється на сайті Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"Командування російських окупаційних військ під приводом запобігання поширенню коронавірусу планує перенесення термінів чергової ротації особового складу передових підрозділів. У зв'язку з цим у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК РФ збільшилася кількість російських найманців, які самовільно залишають місця несення служби, в тому числі зі зброєю", – йдеться у зведенні.

Також наголошується, що для пошуку дезертирів задіяні оперативно-пошукові групи із залученням представників силових структур "Л/ДНР". Проте, щоб уникнути розголосу в ЗМІ, зазначені заходи проводяться під виглядом планових тренувань з пошуку військовослужбовців за сигналом "Кільце" і заходів з протидії тероризму.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...