NASA презентувало нові скафандри для підкорення Місяця і Марса (відео)

Передбачається, що вперше OCSS і xEMU будуть використані у місячній місії Artemis, яка повинна відбутися у 2024 році.

У штаб-квартирі Управління космічних досліджень NASA (Вашингтон) презентували два прототипи скафандрів для польотів на Місяць і Марс. Про це йдеться в сюжеті NASA, передають Патріоти України.

Зазначається, що скафандр OCSS (оранжевого кольору) розроблений для роботи всередині космічного корабля. «Костюм» володіє легким захистом від перегрівання і космічної радіації. Розробники також продумали можливі позаштатні ситуації – скафандр здатний запобігти розгерметизації.

Другий прототип –xEMU (білого кольору) був розроблений для перебування у відкритому космосі і на поверхні планет. Його нормальний температурний режим коливається від -121 до +121 градусів Цельсія. Незважаючи на значну ступінь захисту астронавта, скафандр дозволяє рухатися легше, ніж попередні аналоги.

Передбачається, що вперше OCSS і xEMU будуть використані у місячній місії Artemis, яка повинна відбутися у 2024 році.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...