Наші "олені" в Європі: Стало відомо ім’я українця, який зганьбився з паркуванням у Давосі (фото, відео)

За словами чоловіка, на поточний момент він вже сплатив штраф у розмірі 120 швейцарських франків.

Юрій Назаренко

Героєм паркування в Давосі став член української делегації, власник ТОВ “Укрбізнесресурс” Юрій Назаренко. Про це бізнесмен написав у себе в Facebook, передають Патріоти України.

За словами чоловіка, на поточний момент він вже сплатив штраф у розмірі 120 швейцарських франків. Він також прикріпив відповідні чеки, що підтверджують оплату штрафу. “Друзі, штраф сплатив. Про новини за неправильну парковку в Давосі які показують по телебаченню України, теж знаю. Не буду виправдовуватися, винен що не вивчив їхній закон. Поступово вивчу”, – зазначив бізнесмен.

Нагадаємо, 23 січня українська делегація прибула в Давос для участі у Всесвітньому економічному форумі. Деякі з членів української делегації приїхали до Швейцарії на своїх автомобілях. Відразу після приїзду один з членів делегації припаркував свій позашляховик біля “Українського дому”, перегородивши шлях пішоходам. Швейцарська поліція була змушена оштрафувати порушника трохи більше ніж 3000 гривень.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...