Наступний етап - герметизація і ремонт судна: Танкер "Делфі" нарешті поставили на рівний кіль (відео)

Танкер зазнав аварії біля міського пляжу в листопаді 2019 року.

В Одесі аварійний танкер "Делфі", який зазнав аварії біля міського пляжу в листопаді 2019 року, поставили на рівний кіль. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Сьогодні напівзатонулий танкер був поставлений на рівний кіль. Наступний етап – візуальний огляд корпусу, герметизація і ремонт судна. Вдячний за роботу фахівцям компанії "Краншип", які добровільно погодилися підняти танкер, і працюють зараз 24/7. А також у черговий раз компанії "Бруклін-Київ" за ініціативу профінансувати ці роботи", – написав міністр.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року в Чорному морі біля Одеси в районі пляжу "Дельфін" зазнав аварії танкер "Делфі" (Delfi) з трьома українцями на борту. В результаті аварії було забруднено узбережжя, витіки нафтопродуктів почастішали з настанням літа.

Судновласник обіцяв прибрати танкер з пляжу ще до 31 березня, потім терміни кілька разів переносилися. Останні спроби наприкінці липня завершилися невдачею.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...