"Нацкорпус" оголосив мобілізацію проти Сивохи: Що відомо (відео)

Сивохо подав позов проти ветеранів ООС, які брали участь в бійці в ході презентації Національної платформи примирення і єдності.

В "Національному корпусі" закликали прихильників політичної партії підтримати ветеранів у четвер, 15 червня, на засіданні Печерського суду в Києві, де буде розглядатися позов ексрадника секретаря РНБО України Сергія Сивохо, поданий проти ветеранів ООС, передають Патріоти України.

Сивохо подав позов проти ветеранів ООС, які брали участь в бійці в ході презентації Національної платформи примирення і єдності.

У Нацкорпусі записали відеоролик, в якому анонсується засідання у справі, відкритій проти ветеранів організації після зриву презентації платформи екс-радника Сергія Сивохо, який впав на землю. "Ветеранів тепер звинувачують в тому, що не втримали в вертикальному положенні ватного сепаратиста Сивохо", - заявили в Нацкорпусі.

Повідомляється, що засідання суду розпочнеться у четвер, 12 червня, о 14:30.

Інші публікації автора

Дніпро: Небезпечні краби, піраньї, медузи і коктейль зі всієї таблиці Менделєєва (відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 6:24

2/3 населення країни п'ють воду з Дніпра. Якщо три роки тому медуз, рибу-голку і деякі види бичків можна було зустріти тільки в Дельті Дніпра і на Каховському водосховищі, то сьогодні вони в достатній кількості зустрічаються просто в столичних затоках....

"Від деяких речей до цих пір очі на лоб лізуть": Жінка розповіла про життя в Канаді

вівторок, 4 серпень 2020, 6:08

Немає ідеальної країни. Про це у своєму блозі пише Катерина, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Меня зовут Катя, и всю свою сознательную жизнь я мечтала жить в Канаде. Я осуществила свою мечту: 5 лет назад вместе с мужем мы переехали...