"Нацкорпус" оголосив мобілізацію проти Сивохи: Що відомо (відео)

Сивохо подав позов проти ветеранів ООС, які брали участь в бійці в ході презентації Національної платформи примирення і єдності.

В "Національному корпусі" закликали прихильників політичної партії підтримати ветеранів у четвер, 15 червня, на засіданні Печерського суду в Києві, де буде розглядатися позов ексрадника секретаря РНБО України Сергія Сивохо, поданий проти ветеранів ООС, передають Патріоти України.

Сивохо подав позов проти ветеранів ООС, які брали участь в бійці в ході презентації Національної платформи примирення і єдності.

У Нацкорпусі записали відеоролик, в якому анонсується засідання у справі, відкритій проти ветеранів організації після зриву презентації платформи екс-радника Сергія Сивохо, який впав на землю. "Ветеранів тепер звинувачують в тому, що не втримали в вертикальному положенні ватного сепаратиста Сивохо", - заявили в Нацкорпусі.

Повідомляється, що засідання суду розпочнеться у четвер, 12 червня, о 14:30.

Інші публікації автора

Коронавірус в Україні: На Сумщині лікарні захлинулися від сплеску COVID-19 (фото)

середа, 25 листопад 2020, 11:02

Не вистачає місць у лікарнях для ковідних пацієнтів, потрапити до лікарні не можуть не тільки важкі пацієнти, але й навіть ті, у кого є "зв'язки", швидка не приїжджає на виклик, а в довідках про смерть приховують, що людина померла від COVID-19. У Сумс...

Помилочка вийшла...: У столичному морзі переплутали тіла небіжчиків (відео)

середа, 25 листопад 2020, 10:48

В ритуальній службі кажуть, що ситуація, коли за документами помилково видали інше тіло, з ними трапляється вперше, і готові компенсувати родичам моральні збитки. У столичному морзі переплутали тіла двох жінок. Родичка померлої була шокована, коли прий...