Оптимісти сплять краще, ніж песимісти.

Вчені знайшли кореляцію між позитивним світоглядом і якістю сну. Про це повідомляється в Behavioral Medicine, передають
Патріоти України.
Розальба Ернандес (Rosalba Hernandez) з Іллінойського університету в Урбані-Шампейн і її колеги вивчили зв'язок оптимістичного світогляду і якості сну. Як показало дослідження за участю 3,5 тисяч осіб, у людей, які вважали себе оптимістами, шанси добре виспатися на 31% вище, ніж у більш песимістично налаштованих випробовуваних. Варто відзначити, що зв'язки між об'єктивними маркерами сну і оптимізмом автори дослідження не виявили.
Дослідники також вважають, що оптимісти ведуть більш здоровий спосіб життя, і тому проблем з серцем у них менше. Однак добрий стан здоров'я у позитивно налаштованих людей може бути пов'язаний з більш якісним сном. Поганий сон пов'язують з розвитком ожиріння, гіпертензії, інших серцево-судинних захворювань. А в минулому році дослідники з'ясували, що безсоння генетично пов'язане з депресією. У той же час досліджень, які вивчають зв'язок позитивного світогляду і якості сну, поки небагато.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...