Науковці попереджають про загрозу глобального голоду

Зміна клімату призведе до значного зменшення сільськогосподарських і морських ресурсів по всьому світу.

До такого висновку прийшла міжнародна група вчених. Вони створили теоретичну модель, щоб передбачити стан двох основних джерел продовольства: сільського господарства і рибальства, передають Патріоти України.

Відзначається, що збільшення глобальних температур виявиться особливо згубним для тропіків, а ось півночі пощастить більше – там можуть стати більш сприятливі умови для сільського господарства.

За найгіршого сценарію 90 відсотків світового населення будуть жити у районах, де виробництво продуктів харчування до кінця століття значно впаде. При цьому бідні країни будуть найбільшою мірою уразливі до глобального потепління.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Чортові легені вам ще знадобляться": Британка розповіла про жахи інфікування коронавірусом

четвер, 9 квітень 2020, 13:00

Жінка потрапила до лікарні через п'ять днів після того, як відчула себе погано. "Подивіться на мене, я лежу в реанімації й не можу дихати без трубки. До мене приєднані катетери. Тут у мене канюля, тут ще одна канюля. Зараз я відчуваю себе в десять разі...

Зірки говорять: Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, які у квітні можуть знайти кохання

четвер, 9 квітень 2020, 11:59

He засмучуйтеся, якщо все ще самотні, ймовірно, саме вам пощастить закохатися у другій половині квітня. Для Тельця весна завжди відіграє вагому роль у житті, тому що це період вашого народження. Це момент, коли ви духовно розквітаєте, а ваша тяга до ма...