Науковці розповіли, які люди не зможуть заразитися коронавірусом

Деякі категорії людей не можуть заразитися коронавірусною інфекцією через наявність у них особливого імунітету.

Американські та швейцарські вчені провели нове дослідження і опублікували його в науковому журналі Nature, передають Патріоти України. Далі - мовою перекладу:

"Речь о людях, которые переболели вирусом SARS в 2003 году. Все, кто справился с тяжёлым острым респираторным синдромом во время прошлой вспышки, могут иметь иммунитет к коронавирусу нового типа.

Особенности иммунитета, полученного при вспышке SARS в 2003 году

Заражение вирусом SARS-CoV, который бушевал в 2003 году, вызывает тяжёлый острый респираторный синдром. Если его удастся побороть, то организм стимулирует выработку антител против S-белка. Он отвечает за «связывание» коронавируса с рецепторами на поверхности клетки.

Исследователи пришли к выводу, что один из вариантов этих антител, S309, может успешно нейтрализовать области S-белка SARS-CoV-2 (а заболевание COVID-19 вызывает именно он). Из этого следует, что люди, которые страдали от тяжёлого острого респираторного синдрома, могут иметь иммунитет к коронавирусу нового типа.

Лечение коронавирусной инфекции при помощи антител

Как предполагают ученые, смесь таких антител можно использовать для лечения тяжелых форм COVID-19. Кроме того, их будут применять для предотвращения заболевания у людей с высоким риском заражения. Предполагается, что новые тестирования такой методики начнутся уже в ближайшее время."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...