Ця речовина, фукоїдан RPI-27, є свого роду пасткою, яка не дає коронавірусу розмножуватися в клітинах людини, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Спайковий білок на поверхні вірусу SARS-CoV-2 фіксується на рецепторі ACE-2, молекулі на поверхні людських клітин. Вірус впроваджує свій власний генетичний матеріал в клітину, змінюючи клітинний механізм для виробництва нових вірусів. Але вірус можна так само легко переконати прив’язати до молекули-приманки, яка пропонує аналогічну форму. Нейтралізований вірус буде спійманий в пастку і зрештою природним чином зруйнується.
Попереднє дослідження показало, що ця техніка приманки працює для уловлювання інших вірусів, включаючи денге, зіка та грип А.
«Ми вчимося блокувати вірусну інфекцію, і це знання, яке нам знадобиться, якщо ми хочемо швидко протистояти пандеміям. Реальність така, що у нас немає хороших противірусних препаратів», — сказав Джонатан Дордік, провідний дослідник і професор хімічної і біологічної інженерії в Політехнічному інституті Ренсселера.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...