Ця речовина, фукоїдан RPI-27, є свого роду пасткою, яка не дає коронавірусу розмножуватися в клітинах людини, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Спайковий білок на поверхні вірусу SARS-CoV-2 фіксується на рецепторі ACE-2, молекулі на поверхні людських клітин. Вірус впроваджує свій власний генетичний матеріал в клітину, змінюючи клітинний механізм для виробництва нових вірусів. Але вірус можна так само легко переконати прив’язати до молекули-приманки, яка пропонує аналогічну форму. Нейтралізований вірус буде спійманий в пастку і зрештою природним чином зруйнується.
Попереднє дослідження показало, що ця техніка приманки працює для уловлювання інших вірусів, включаючи денге, зіка та грип А.
«Ми вчимося блокувати вірусну інфекцію, і це знання, яке нам знадобиться, якщо ми хочемо швидко протистояти пандеміям. Реальність така, що у нас немає хороших противірусних препаратів», — сказав Джонатан Дордік, провідний дослідник і професор хімічної і біологічної інженерії в Політехнічному інституті Ренсселера.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...