Науковці виокремили події, які кардинально змінять життя людства найближчими роками

Розвиток технологій має свої плюси і мінуси.

Найважливішим з новацій є впровадження технології генетичної модифікації, що активно вивчається фахівцями. Технологія Crispr повинна дозволити не тільки позбавлятися від спадкових захворювань, а й змінювати структуру клітин в уже існуючому організмі. Це дасть можливість лікувати найскладніші і смертельні недуги, просто «видаляючи їх», передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

На думку вчених, застосування такої технології істотно підвищить кількість довгожителів, через що за ними буде потрібний додатковий догляд.

На житті всього світу може позначитися збільшення чисельності населення Землі. Не виключено, що події будуть розвиватися в іншому напрямку, так як останнім часом збільшився ризик підйому рівня вод світового океану. В такому випадку багато країн просто зникнуть, а чисельність населення планети скоротиться.
Розвиток інтернету також обіцяє ряд змін. В першу чергу фахівці виділяють появу повноцінного штучного інтелекту з самонавчанням.
Системи віртуальної реальності також мають шанси замінити всі розважальні технології. Разом з ними підвищиться і небезпека злому особистих даних хакерами.
Фахівці не виключають, що до 2025 року на Землі відбудеться масштабний катаклізм, який змінить напрямок розвитку планети. Негативний ефект може викликати повсюдна урбанізація. Через неї протягом 20 років може сильно постраждати природа.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. У них був вибір..: "Коррупционеров казнили: страх наказания превышал желание взять взятку", - Береза

вівторок, 28 січень 2020, 1:00

Сінгапур не виграв в лотерею боротьбу з корупцією. 9 серпня 1965 року Сінгапур був виключений з малайської Федерація за ... тотальну корупцію. Про це у своєму блозі пише екснардеп Борислав Береза, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "У...

Хіти тижня. "Пушилин с любовницей переезжает в Абхазию, его любовник в ах*е", - Фашик Донецький

понеділок, 27 січень 2020, 23:55

Відставка Владислава Суркова змусила "весільного генерала" Дениса Пушиліна терміново відкоригувати плани.