Як пояснив археолог, на території Палео-Агуальської рівнини склалися сприятливі умови для древніх людей під час міжльодовикового періоду.
Сьогодні стародавній "рай на Землі" занурився під воду, тому проведення досліджень в цій місцевості ускладнено. Вчені, незважаючи на цей факт, все одно вивчають стародавні підводні печери, в яких жили предки людей близько 170 тисяч років тому, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Чому вчені вирішили, що район Палео-Агуальської рівнини в ПАР був "раєм на Землі"? На це вказує цілий комплекс чинників - наприклад, результати аналізу останків тварин, що колись мешкали тут. "Аналіз емалі зубів антилоп показав, що тварини жили тут протягом довгого часу без міграцій. Це означає, що тварини ні в чому не мали потреби", - відзначають дослідники.
Як пояснив археолог Кертіс Мареін, на території Палео-Агуальської рівнини склалися сприятливі умови для древніх людей під час міжльодовикового періоду. "На узбережжі було безліч придатних для життя печер, не бракувало продуктів рослинного і тваринного походження, плюс свій внесок вносив сприятливий для виживання клімат", - говорить учений.
Все це, як додав Мареін, дозволило процвітати ранньому людському суспільству.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...