Науковці знайшли новий спосіб боротьби з ожирінням

Вчені з’ясували, що люди можуть сприймати запах не лише носом, а й язиком.

У людей на язиці у смакових клітинах є рецептори запаху. Це відкриття свідчить про те, що спочатку запах і смак зустрічаються на язиці, а не у мозку, як вважали до цього, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Все це пояснює той фактор, що люди з нежиттю часто позбавлені можливості відчувати не лише аромат, але і смак.

Про це заявив клітинний біолог з Центру досліджень хеморецепції Монелла у Філадельфії Мехмет Озденер. "Це може привести до розробки модифікаторів смаку, заснованих на запаху, які можуть допомогти у боротьбі з надлишком солі, цукру і жирів, що асоціюються із захворюваннями, пов’язаними з харчуванням, такими як ожиріння і діабет", – каже вчений.

Це у свою чергу допоможе вченим створити спреї, які зроблять нездорову їжу погану на смак, щоб у людей не розвивалося ожиріння.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Это было, было...": "Реальный СССР на фото "иностранного шпиона", - Мирович

п’ятниця, 24 травень 2019, 23:50

Ці фотографії зробив француз на ім'я Жюльєн Галеотті, який в секретних радянських документах був позначений як "французький шпигун". "В сети недавно появилась совершенно потрясающая подборка снимков, на которых запечатлён СССР шестидесятых годов. Снимк...

Знову "по-новому": У Мінсоцполітики розповіли, як виплачуватимуть субсидії з жовтня

п’ятниця, 24 травень 2019, 23:40

Міністерство соціальної політики з жовтня 2019 року введе дві системи надання пільг у грошовій формі. З першого жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідне рішення прийняв уряд, передають Патріо...