НБУ вводить в обіг нову 10-гривневу монету

Тираж монети — 1 мільйон.

Національний банк України з 3 серпня введе в обіг пам’ятну монету Повітряні сили Збройних сил України. Про це повідомила пресслужба НБУ, передають Патріоти України.

Нова монета входить в серію Збройні сили України. «Присвячена одному з носіїв бойового потенціалу Збройних Сил України, потужному і технологічному виду Збройних Сил України, який є одним із головних інструментів стримування військової агресії проти України, забезпечення стійкості її системи оборони, гарантування миру і безпеки держави у взаємодії з іншими складовими сил оборони і міжнародними партнерами», — зазначили в НБУ.На аверсі монети розміщено малий Державний герб України, напис Україна, рік карбування 2020, емблему Повітряних сил ЗСУ, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України та номінал.

На реверсі монети зображено бойовий літак Повітряних сил ЗСУ та є написи Повітряні сили Збройних сил і Україна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Найбільший на Землі: Лівію накрило гігантським градом (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 22:12

До цього світовий рекорд "належав" Аргентині. Як зазначає вчений з Польщі, доцент кафедри метеорології Матеуш Ташарек на своїй сторінці в Twitter, такий град - це велика рідкість. . Він пише, що люди на знімках тримають гігантські градини, які досягаю...

Тікав через Україну до Росії: Прикордонники затримали болгарського священника

четвер, 29 жовтень 2020, 21:59

Священнослужитель з Болгарії потрапив до України легально, а потім вирішив нелегально перебратися в Росію. «Інформацію про рух невідомого в сторону державного кордону прикордонники отримали від місцевого жителя. Група реагування, яка негайно прибула в ...