НБУ вводить в обіг нову 10-гривневу монету

Тираж монети — 1 мільйон.

Національний банк України з 3 серпня введе в обіг пам’ятну монету Повітряні сили Збройних сил України. Про це повідомила пресслужба НБУ, передають Патріоти України.

Нова монета входить в серію Збройні сили України. «Присвячена одному з носіїв бойового потенціалу Збройних Сил України, потужному і технологічному виду Збройних Сил України, який є одним із головних інструментів стримування військової агресії проти України, забезпечення стійкості її системи оборони, гарантування миру і безпеки держави у взаємодії з іншими складовими сил оборони і міжнародними партнерами», — зазначили в НБУ.На аверсі монети розміщено малий Державний герб України, напис Україна, рік карбування 2020, емблему Повітряних сил ЗСУ, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України та номінал.

На реверсі монети зображено бойовий літак Повітряних сил ЗСУ та є написи Повітряні сили Збройних сил і Україна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як дожити до 101 року: Американка-довгожителька розкрила секрет (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 8:50

У молодості вона стріляла з лука і займалася спортом, пережила Велику депресію і смерть коханого чоловіка. На святкування її 101-річчя зібралася вся велика родина: діти, онуки, правнуки і праправнуки. Мешканка американського штату Індіана Юніс Модлін з...

Відтворивши обличчя чоловіка, який жив 500 років тому, вченні були шоковані

вівторок, 11 серпень 2020, 8:24

За словами науковців, "в результатах немає ніяких сумнівів". Вчені створили тривимірну реконструкцію обличчя померлого 500 років тому чоловіка, скелет якого виявили в 1833 році, і були вражені - він виявився італійським художником Рафаелло Санті, відом...