НБУ вводить в обіг нову 10-гривневу монету

Тираж монети — 1 мільйон.

Національний банк України з 3 серпня введе в обіг пам’ятну монету Повітряні сили Збройних сил України. Про це повідомила пресслужба НБУ, передають Патріоти України.

Нова монета входить в серію Збройні сили України. «Присвячена одному з носіїв бойового потенціалу Збройних Сил України, потужному і технологічному виду Збройних Сил України, який є одним із головних інструментів стримування військової агресії проти України, забезпечення стійкості її системи оборони, гарантування миру і безпеки держави у взаємодії з іншими складовими сил оборони і міжнародними партнерами», — зазначили в НБУ.На аверсі монети розміщено малий Державний герб України, напис Україна, рік карбування 2020, емблему Повітряних сил ЗСУ, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України та номінал.

На реверсі монети зображено бойовий літак Повітряних сил ЗСУ та є написи Повітряні сили Збройних сил і Україна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Історії заробітчан: Українка порівняла умови роботи в Польщі та Естонії (фото)

п’ятниця, 5 березень 2021, 3:00

Дівчина переконана, якби в Україні була така зарплата, то не їхала б на заробітки. Марина Горбацька з селища Котельва Полтавської області була на заробітках у двох країнах - Польщі та Естонії. У першій працювала на меблевій фабриці, в другій - на фабри...

Резонанс тижня. На Росії померла зірка фільму "Ворошиловський стрілок"

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:10

Голоднов зіграв яскраві ролі в таких фільмах, як "Ворошиловський стрілок" (1999), "Шериф" (2010) і "Танкісти своїх не кидають" (2013). На 73-му році життя помер актор В'ячеслав Голоднов, який грав у відомому фільмі "Ворошиловський стрілок". Про трагічн...