Не до гумору: Зеленський вперше жорстко публічно обсмикнув Богдана (відео)

В об'єктиви камер потрапила коротка перепалка президента України Володимира Зеленського і глави Офісу президента Андрія Богдана.

Президент України Володимир Зеленський відповів журналістам на гучне питання про звільнення голови Офісу президента Андрія Богдана. Глава держави відповів на запитання ЗМІ в ході бліц-інтерв'ю, запис якого з'явилася в соцмережі, передають Патріоти України.

Відомо, що Зеленський намагався пояснити, що в його команді ніхто не тримається за владу. "Ми (всі ключові люди, які зі мною прийшли) домовилися з самого початку, всі напишемо заяви на звільнення", - констатував він.

Потім на уточнююче запитання Зеленський відповів, що заяву Богдан він так і не підписав.

"Почекайте, пан Богдан! Спочатку я відповім, потім ви скажете", - різко відповів Зеленський на невиразний коментар Богдан, який його перебив.

Інші публікації автора

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. У Москві коронавірусні медсестри обікрали знамениту актрису

четвер, 28 травень 2020, 0:10

Васильєва отримала позитивний тест, який показав, що у неї коронавірус. Але, пробувши в лікарні всього ніч, вона втекла звідти додому. За словами невістки артистки Марії Болонкіної, медпрацівниці спочатку вели себе дивно. Дівчата зайшли в квартиру в уж...