"Не до кінця спланували життя окремо від королівської сім'ї": Меган Маркл і принц Гаррі зіткнулися з новими неприємностями

Меган Маркл і принц Гаррі знаходяться в пошуках роботи і вдома.

Меган Маркл і принц Гаррі досі живуть в Лос-Анджелесі, проте королівський експерт Кеті Ніколл запевняє, що довго вони так не протягнуть, це лише тимчасовий притулок. Є припущення, що пара може повернутися в Англію. "Меган і Гаррі поки не знайшли місце, яке змогли б назвати своїм домом. Вони продовжують шукати. Останні місяці вони багато часу провели разом з сином. Він росте щасливим дитям, якому життя в Лос-Анджелесі дуже подобається. Його батьки задоволені, що мають можливість бачити, як він росте", - розповіла Кеті Ніколл, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Зараз одне з головних завдань подружньої пари - знайти постійне джерело доходу. Адже після відмови від королівських обов'язків Меган і Гаррі втратили привілеї та держфінансування.

У червні подружжя підписало контракт з агентством Гаррі Уокера, завдяки якому пара зможе заробляти гроші за рахунок своїх публічних виступів. І це - єдина надія Меган і Гаррі на даний момент.

Здається, ніби Меган і Гаррі не до кінця спланували життя окремо від королівської сім'ї. Через це починають виникати проблеми, які вимагають негайних рішень.

"Їм дійсно потрібно заробляти гроші. Вони живуть у Лос-Анджелесі з березня і до цих пір фактично нічого не заробили",- додала Кеті Ніколл.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...