"Не до кінця спланували життя окремо від королівської сім'ї": Меган Маркл і принц Гаррі зіткнулися з новими неприємностями

Меган Маркл і принц Гаррі знаходяться в пошуках роботи і вдома.

Меган Маркл і принц Гаррі досі живуть в Лос-Анджелесі, проте королівський експерт Кеті Ніколл запевняє, що довго вони так не протягнуть, це лише тимчасовий притулок. Є припущення, що пара може повернутися в Англію. "Меган і Гаррі поки не знайшли місце, яке змогли б назвати своїм домом. Вони продовжують шукати. Останні місяці вони багато часу провели разом з сином. Він росте щасливим дитям, якому життя в Лос-Анджелесі дуже подобається. Його батьки задоволені, що мають можливість бачити, як він росте", - розповіла Кеті Ніколл, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Зараз одне з головних завдань подружньої пари - знайти постійне джерело доходу. Адже після відмови від королівських обов'язків Меган і Гаррі втратили привілеї та держфінансування.

У червні подружжя підписало контракт з агентством Гаррі Уокера, завдяки якому пара зможе заробляти гроші за рахунок своїх публічних виступів. І це - єдина надія Меган і Гаррі на даний момент.

Здається, ніби Меган і Гаррі не до кінця спланували життя окремо від королівської сім'ї. Через це починають виникати проблеми, які вимагають негайних рішень.

"Їм дійсно потрібно заробляти гроші. Вони живуть у Лос-Анджелесі з березня і до цих пір фактично нічого не заробили",- додала Кеті Ніколл.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...