"Не доросли": У США хочуть заборонити смартфони для людей молодших 21 року

Законопроект пропонує штрафувати громадян молодших 21 року, спійманих за використанням смартфона.

Сенатор-демократ штату Вермонт у США вніс законопроект, згідно з яким люди у віці до 21 року не повинні користуватися смартфонами. Нібито вони до цього ще «не доросли», передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Сенатор вважає, що люди молодші 21 року не можуть бути достатньо зрілими для того, щоб користуватися смартфоном безпечно. Як докази цієї тези політик навів випадки дорожніх аварій і поширеність цькування в інтернеті серед підлітків. Повідомляється, що смартфони є однією з головних причин смертності серед молодих людей в США. Нібито підлітки частіше залучаються до небезпечної діяльності за допомогою телефонів, що може закінчитися навіть самогубством.

Законопроект пропонує штрафувати громадян молодших 21 року, спійманих за використанням смартфона. Сума штрафу – $ 1000… Крім того, в якості покарання може використовуватися і тюремне ув’язнення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...