"Не квотувати і забороняти, а підтримувати і розвивати": Співвласник "Кварталу 95" виступив за скасування ухваленого закону про мову

Також він вважає, що без російського ринку Україна буде деградувати.

Борис Шефір

Співвласник студії “Квартал 95” Борис Шефір вважає, що нещодавно ухвалений закон про мову потрібно відмінити, передають Патріоти України з посиланням на Детектор медіа.

“Квоти і заборони - це погано. Будь-які. Це суперечить Конституції України. Статтю 10, де йдеться про державну мову, завжди цитують наполовину. Друга частина статті говорить про те, що регіональні мови і російська (окремо виділена) держава підтримує і розвиває. Квоти - це не розвиток, це придушення мови. Звичайно, українську мову треба підтримувати і розвивати. Але не шляхом квотування, а, наприклад, якимись преференціями, наприклад, в оподаткуванні. Українська мова повинна стати модною. А виробництво на українському - комерційно привабливим”, - заявив Шефір.

Йому здається, що президент України Володимир Зеленський впроваджуватиме таку політику.

“Просто зараз не потрібно смикати проблему мови, вона ділить суспільство. Спочатку потрібно війну зупинити, а потім вирішувати інші завдання. Так само і з книгами. Навіщо забороняти? Можна ж україномовні книги звільнити від податку, а на російськомовні - підвищити. Але не забороняти. Ви подивіться на українське державне телебачення. Це ж самий ганебний канал”, - додав співвласник “Кварталу 95”.
Більше того, Шефір очікує перегляд квот. На його думку, 90% - це багато. “Закон про мову потрібно скасувати і прийняти нормальний закон. Це перший крок для скасування війни”, - каже він.

Крім того, Шефір хоче, щоб влада профінансувала його проект. “Також хочу, щоб влада мені профінансувала “Майданс”. Просто я впевнений в геніальності цього проекту. А так у нас досить хороша ситуація. Кілька холдингів конкурують і створюють хороші речі. Але без російського ринку ми будемо деградувати”, - уточнив Шефір.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "За себя и за Колю!": Нардеп Гончаренко протролив свого колегу-"слугу" у порожній маршрутці (відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 12:00

Народний депутат Олексій Гончаренко записав відеопривітання з Днем Києва у маршрутці, натякаючи на недавню ситуацію з нардепом Миколою Тищенком. Відео він опублікував у Facebook, передають Патріоти України. "З днем Києва! Київ для мене — це більше, ніж...

"Пора дзвонити Солу": Хлопець прокидався з синцями і встановив стеження в спальні ...

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 11:59

Варто було йому побачити нічний запис, він одразу зрозумів: пора терміново дзвонити адвокату.​. "Пользователь сайта Reddit под ником Soppapoppa442200 рассказал, что последние месяцы каждое утро он обнаруживал новые раны на своём теле, которых не было, ...