"Не ми почали!" - На Москві жорстко відрізали можливість примирення з Заходом

Росія не веде ніяких переговорів з Євросоюзом про скасування санкцій, і не має наміру робити примирних кроків першою.

Про це заявив перший заступник керівника апарату російського уряду Сергій Приходько, передають Патріоти України з посилання на росЗМІ.

На його думку, в ЄС "повинна накопичитися критична маса негативного ставлення" до економічного протистояння, щоб політика Брюсселя щодо Росії змінилася в позитивний бік.

"Ніяких "переговорів" про скасування введених проти нашої країни нелегітимних односторонніх обмежувальних заходів не ведеться. Не Росія починала це санкційне протистояння. Не нам робити першими примирливі кроки", - сказав Приходько.

"Залишається розраховувати, що здоровий глузд і прагматизм рано чи пізно восторжествують", - підсумував перший заступник глави апарату уряду РФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Мы идем на войну с одной целью - победить", - Марія Власюк

вівторок, 23 липень 2019, 7:40

У цій тендітній дівчині у військовій формі з перших слів відчувається характер, сила волі і чітке розуміння власних кордонів. — Называйте меня Мария или Маричка. Не люблю, когда зовут Марусей, — сразу же в начале нашего разговора расставила акценты Мар...

"Не розслабляйтеся!": Зовсім скоро Україні нагадають, що треба платити

вівторок, 23 липень 2019, 7:24

В Україні вже в середині вересня приїдуть кредитори Міжнародного валютного фонду. Йтиметься про підписання нової програми і виконання вже взятих зобов'язань. Про те, скільки має заплатити Україна, який кредит можемо отримати і чого чекати в 2019-му – п...