Не по-скрепному: Терористи "Л/ДНР" віджали квартиру і викинули на вулицю дочку адмірала флоту СРСР (фото)

74-річну жінку фактично позбавили права на квартиру в Будинку військової слави в Москві, а російська поліція при цьому не діє.

Гучний скандал днями стався в столиці Росії Москві. Суть його полягає в наступному: члени організованої злочинної групи фактично позбавили квартири Наталію Аркелову, дочку покійного командувача Тихоокеанським флотом колишнього Радянського Союзу, адмірала флоту СРСР Миколи Смирнова. Жінка жила в чотирикімнатній квартирі в Будинку військової слави, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. Далі - мовою оригіналу:

"После смерти мужа в 2019 году объявился Георгий Закревский, назвавшийся сыном умершего, и потребовал освободить для него часть жилой площади.Николай Смирнов, адмирал флота СССР, командующий Тихоокеанским   флотом бывшего Советского СоюзаДальше больше: этот человек подселил в квартиру еще двух мужчин, которые не давали пожилой женщине спокойно жить. А вскоре дело и вовсе дошло до того, что 74-летняя Аркелова фактически оказалась за дверью. Закревский заявил, что у него есть все необходимые документы, которые дают ему право на проживание в квартире. "Мы нормально прожили, пока не объявился этот псевдонаследник, о котором мы даже не знаем. Суд никак не состоится из-за карантина, и мы не можем узнать, кто он такой на самом деле. Возник вопрос, почему нотариус не давал мне возможность вступить в наследство, а ему дали такие права", - заявила Аркелова в комментарии журналистам.

По ее словам, она обращалась в полицию и к участковому, но там как-будто ничего не замечают: пока что лишь общественные деятели "забили тревогу".Наталья Аркелова, дочь адмирала флота СССР Николая СмирноваМежду тем личности рейдеров стали известны нам: их личные данные опубликованы на сайте "Миротворец". Выяснилось, что все они принимали участие в войне на Донбассе против Украины: это Георгий Закревский, Николай Кузьменко и Андрей Теньков. Двое последних являются гражданами Украины, а первый имеет российский паспорт.Боевик "ДНР" — квартирный рейдер Николай КузьменкоБоевик "ДНР" — квартирный рейдер Закревский ГеоргийБоевик "ДНР" — квартирный рейдер Андрей Теньков

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...