"Не почула молитов": Чоловік розбив у соборі ікону (відео)

Чоловік жбурнув дві каменюки в образ.

У Мексиці, у Гвадалахарі, 38-річний чоловік розбив ікону Діви Марії, бо вона не почула його молитов, передають Патріоти України.

На відео видно, як він жбурляє дві каменюки у вишитий образ. Той висить у соборі. Тоді йде геть. Поліція затримала чоловіка біля собору в Гвадалахарі. Назвався Хорхе. Пояснив, що його молитви не були почуті. Кілька місяців він чекав на диво.

Образ Діви Марії Канталупської завісили тканиною. Священник каже, що треба $130, щоб відновити його. Хорхе заарештували.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будівництво найбільшої в історії України баржі розпочали на Одещині (фото)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 22:12

Баржу для українського замовника будують два українських підприємства з українського металу, розробником проєкту є українське проєктне бюро. Будівництво баржі на замовлення Світловодського річкового терміналу здійснять ізмаїльські підприємства «Дунайсу...

Пожежі в Чорнобильській зоні на кордоні Білорусі та України зняли супутники NASA

п’ятниця, 10 квітень 2020, 21:59

На знімках видно масштаб стихії. Супутники NASA зняли пожежі в Чорнобильській зоні на кордоні Білорусі та України. Знімки були зроблені на днях, на них видно масштаб стихії. Рятувальники борються з пожежами з 4 квітня, передають Патріоти України з поси...