"Не собачатина... Не їстівне...": У Китаї підозрюють яловичину і баранину у спалаху коронавірусу

Услід за лососем, у Пекіні можуть заборонити продаж баранини і яловичини.

Коронавірус після навколосвітньої подорожі знову повернувся до Китаю. У зв'язку зі спалахом коронавірусу в Пекіні на великому гуртовому ринку Сіньфаді услід за імпортним лососем підозри як на можливе джерело зараження впали на яловичину і баранину. Загалом 102 з понад трьохсот нових підтверджених випадків зараження у столиці Китаю пов'язані з секцією яловичини і баранини на цьому ринку. Про це повідомляє китайське видання Global Times, передають Патріоти України.

За інформацією видання, фахівці в галузі охорони здоров'я назвали цю зону ринку надзвичайно небезпечною і вирішили продовжити карантин для осіб, які були пов'язані з ринковим відділом яловичини й баранини до 28 днів (раніше вони повинні були пройти 14-денний карантин).

Така новина викликала у споживачів занепокоєння з приводу того, чи не стануть, услід за лососем, черговим "неїстівним м'ясом" тепер ще й баранина та яловичина.

"Як і у випадку з лососем, відділ яловичини та баранини на ринку Xinfadi щодня приймає велику кількість людей, й існує вірогідність того, що вірус пов'язаний з цим м'ясом. Але ці продукти безпечні, доки споживачі не їдять їх у сирому вигляді", – коментує Global Times заступник директора департаменту біології патогенів Уханьского університету Ян Чжаньцю.

За інформацією агентства Сіньхуа, орієнтовно 8,3 млн жителів Пекіна вже зробили тест на коронавірус з 11 червня, коли COVID-19 виявили на ринку. Щодня в китайській столиці проводиться тестування 458 тис. зразків біоматеріалу жителів. За цей час виявили понад 300 підтверджених локальних випадків зараження.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...

Світла середа 2025: Традиції і заборони третього дня після Великодня

середа, 23 квітень 2025, 7:40

Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...