Не тільки людська особливість: Вчені виявили, що спільний перегляд фільмів зближує шимпанзе

Учені спостерігали за поведінкою кількох десятків шимпанзе під час перегляду і після того, як завершилося відео.

Спільний відеоперегляд створює у шимпанзе таке ж відчуття близькості, як і у людей. До такого висновку прийшли американські вчені, передають Патріоти України з посиланням на ВВС.

В ході експерименту вчені показували шимпанзе коротке відео про їх побратимів. У цей час дослідники також використовували прилади для відстеження рухів очей, щоб розуміти, чи дійсно тварини дивляться фільм.

Учені спостерігали за поведінкою кількох десятків шимпанзе під час перегляду і після того, як завершилося відео.

З’ясувалося, що після перегляду шимпанзе з більшою ймовірністю будуть залишатися разом і будуть взаємодіяти один з одним.

Як зазначив Воутер Вольф, результати експерименту суперечать уявленням про те, що здатність переживати такий колективний досвід – це унікальна людська особливість.

“Це характерно як людям, так і вищим приматам, і має набагато більш глибокі еволюційні корені, ніж вважалося», – зазначив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Китайнаш: Про плани Путіна напасти на Піднебесну

четвер, 22 серпень 2019, 23:05

Кровожерливі російські генерали не можуть «задовольнитися» планами нападу на Україну та інші країни пострадянського простору. «Плацдармом для наступления послужат приграничные к Китаю территории Монголии, требующей от Пекина вернуть ряд спорных земель....

Посібник терористів, через якого вбили десять українських бійців, за рік може вийти на волю

четвер, 22 серпень 2019, 22:58

Бутрименка взагалі засудили за фінансування тероризму. Справа сепаратиста Миколи Бутрименка: слідчі вважають саме через нього 2014-го загинуло 10 українських спецпризначенців. Бутрименко привів до хати, де перебували українські захисники, бойовиків. І ...