Не тільки людська особливість: Вчені виявили, що спільний перегляд фільмів зближує шимпанзе

Учені спостерігали за поведінкою кількох десятків шимпанзе під час перегляду і після того, як завершилося відео.

Спільний відеоперегляд створює у шимпанзе таке ж відчуття близькості, як і у людей. До такого висновку прийшли американські вчені, передають Патріоти України з посиланням на ВВС.

В ході експерименту вчені показували шимпанзе коротке відео про їх побратимів. У цей час дослідники також використовували прилади для відстеження рухів очей, щоб розуміти, чи дійсно тварини дивляться фільм.

Учені спостерігали за поведінкою кількох десятків шимпанзе під час перегляду і після того, як завершилося відео.

З’ясувалося, що після перегляду шимпанзе з більшою ймовірністю будуть залишатися разом і будуть взаємодіяти один з одним.

Як зазначив Воутер Вольф, результати експерименту суперечать уявленням про те, що здатність переживати такий колективний досвід – це унікальна людська особливість.

“Це характерно як людям, так і вищим приматам, і має набагато більш глибокі еволюційні корені, ніж вважалося», – зазначив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Пробачте нас!": Улюблений актор Ху*ла звернувся до українців (відео)

неділя, 26 січень 2020, 20:00

Актор Олексій Панін скучив за Києвом, за співачкою Іриною Білик і попросив вибачення перед українцями за розв'язану Росією війну. Відповідний пост 19 січня російський артист зробив в Інстаграм, передають Патріоти України. "Я дуже скучив за моєю улюблен...

Хіти тижня. "Самая мерзкая крыса режима бежала с корабля", - російський журналіст

неділя, 26 січень 2020, 19:30

Помічник президента РФ Владислав Сурков залишив державну службу. Про це у своєму блозі пише російський журналіст Олександр Хоц, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Одна из самых мерзких крыс режима бежала с корабля. Перед процессом по...