Не той народ... Кравчук назвав свою найбільшу помилку на початку президентства

За словами першого президента України, він усвідомив цю помилку після спілкування з працівниками одного з підприємств у Херсонській області.

Леонід Кравчук

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що його помилкою було відчуття ейфорії та ідеалізму на початку президентства, передають Патріоти України з посиланням на 112 Україна.

«Найбільша моя помилка була, що в моїх діях на перших порах було дуже багато ідеалізму, дуже багато ейфорії. Я розказував про Ленінську бібліотеку і не тільки, я був членом комісії з розслідування Голодомору в Україні, я перегорнув своїми руками понад 10 тис. документів, які свідчать про загибель людей, про їхні страждання, про смерть, про голод. Це передати важко, це передати просто неможливо. І на основі цих моїх знань я думав, що наші люди дуже хочуть свободи. Дуже хочуть демократії. Дуже хочуть, щоб все було гаразд і все було за участю всіх. Я помилився», - сказав Кравчук.

За його словами, він усвідомив цю помилку після спілкування з працівниками одного з підприємств у Херсонській області. «Моя помилка – я зрозумів, коли приїхав колись на Херсонський бавовняний комбінат. Я виступив – президент виступає вперше там, і кажу, що «шановні, ось у нас є незалежність тепер, але незалежність – це тільки база для того, щоб ми стали кращими. Сама незалежність автоматично працювати не може. Щодня треба працювати, змінювати життя, починаючи з себе». Ну, намалював картину, що людина має жити, творити. Запитання є? Є. Підіймається, хтось із колективу жіночого відходить, підходить до мене й каже: «Леоніде Макаровичу, а навіщо нам такий президент, який примушує працювати?», - пригадав Кравчук.

Він запевняє, що «розказує факти, не придумує нічого». «Ви розумієте, який перекос треба було пережити, щоб дійти висновку, що нічого без праці людини і без відповідальності й господаря – ну нічого не буде. І коли дальше ми пішли будувати країну, я таких прикладів зустрічав десятки», - зазначив Кравчук.

За його словами, українцям потрібно перейти в стадію відповідальності, раціоналізму та самим зробити країну щасливою і багатою. «Якщо ми всі разом – і ЗМІ - не перейдемо зі стадії ейфорії та блаженства в стадію відповідальності, раціоналізму, здорового розуму, віри, віри в Бога, віри в людину, в добро, ми не зробимо Україну щасливою і багатою. Вона сама такою не стане», - заявив Кравчук.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

53 тисячі! Комунальники шокували українку "космічною" платіжкою

понеділок, 24 лютий 2020, 13:59

Жінці нарахували в 26 разів більше, ніж вона спожила. У Києві мешканка міста отримала платіжку за січень на суму в 53 тисячі гривень. Про це повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua в Instagram, передають Патріоти України. За перший місяць 2020 року їй н...

У мережу злили фото російських офіцерів, які розв'язали війну на Донбасі

понеділок, 24 лютий 2020, 13:47

У перші місяці війни на Донбасі у 2014 році до окупації українських міст було залучено три елітні російські військові підрозділи, які на 95% складалися з громадян країни-агресорки. Сформований в Росії навесні 2014 року загін зайшов на територію України...