Не всі батьки згодні: Київські школи чекає нова традиція

Дати старт новому почину планують з першого дня 2020-2021 навчального року.​

Київські школи чекає нова традиція. Депутати міськради проголосували за те, щоб починати день в навчальних закладах з виконання Гімну України. До співу гімну пропонується залучати як учнів, так і педагогів. Дати старт новому почину планують з першого дня 2020-2021 навчального року, передають Патріоти України.

Автор ідеї, депутат Київради Олег Бондарчук сподівається, що гімн в школах буде сприяти вихованню патріотизму серед підростаючого покоління.
У соцмережах до ідеї поставилися обережно. Є ті, кому ініціатива припала до душі, але чимало і тих, хто побоюється знецінення державного символу.

При цьому деякі батьки школярів відзначили, що ідея не нова, і частина навчальних закладів міста вже багато років, як ввела таку традицію, не чекаючи рішення Київради.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...