Не вистачає на їжу: В Україні знизилася кількість людей, яких можна було назвати умовно заможними (опитування)

Під час карантину доходи українців впали.

В Україні кожному десятому жителю наявних у розпорядженні грошей не вистачає навіть на харчування. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, передають Патріоти України.

Соціологи встановили, що кількість українців, яких можна було назвати умовно заможними, на початку червня зменшилася до 12% у порівнянні з кінцем квітня.

"Якщо наприкінці квітня можна було віднести до умовно багатих верств (можуть дозволити собі купувати деякі дорогі речі, як телевізор або холодильник, або взагалі що завгодно можуть дозволити собі) 20,5% респондентів, то на початку червня – вже 12%, - говориться в дослідженні.

Також наголошується, що рівень абсолютної бідності – тих, кому не вистачає грошей на їжу – практично не змінився – 11,5% в кінці квітня проти 12% на початку червня.

За цей період відзначається зниження добробуту населення, хоча при цьому принаймні поки немає переходу до абсолютної бідності.

На думку соціологів, введений в Україні карантин міг справити негативний вплив на зайнятість населення і доходи громадян.

Дослідження проходило з 24 травня по 4 червня. Методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитали 4000 чоловік від 18 років і старше.

У вибірку не включали анексований Крим і окуповані території Донбасу.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 1,7% для показників близьких до 50%, 1,5% – для показників близьких до 25%, 1% – для показників близьких до 10%, 0,8% – для показників близьких до 5% і 0,4% – для показників близьких до 1%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як це пояснити?: "Зростання захворюваності на COVID-19 спостерігається скрізь, окрім самого Китаю", - Ілларіонов

п’ятниця, 4 грудень 2020, 0:35

Якби в Китаї винайшли або використовували ефективну вакцину проти коронавірусу, цього неможливо було б зберегти в таємниці. Ексрадник президента РФ Володимира Путіна, старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні Андрій Ілларіонов зазначи...

Народившись у розпал "іспанки", 102-річна американка двічі перехворіла коронавірусом

п’ятниця, 4 грудень 2020, 0:06

Крім двічі перенесеного коронавірусу, жінка зуміла здолати онкологію і сепсис. Мешканка Нью-Йорка Анджеліна Фрідман двічі захворіла на коронавірус і обидва рази успішно вилікувалася. Жінці виповнилося 102 роки, передають Патріоти України з посиланням н...