Не вистачає на їжу: В Україні знизилася кількість людей, яких можна було назвати умовно заможними (опитування)

Під час карантину доходи українців впали.

В Україні кожному десятому жителю наявних у розпорядженні грошей не вистачає навіть на харчування. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, передають Патріоти України.

Соціологи встановили, що кількість українців, яких можна було назвати умовно заможними, на початку червня зменшилася до 12% у порівнянні з кінцем квітня.

"Якщо наприкінці квітня можна було віднести до умовно багатих верств (можуть дозволити собі купувати деякі дорогі речі, як телевізор або холодильник, або взагалі що завгодно можуть дозволити собі) 20,5% респондентів, то на початку червня – вже 12%, - говориться в дослідженні.

Також наголошується, що рівень абсолютної бідності – тих, кому не вистачає грошей на їжу – практично не змінився – 11,5% в кінці квітня проти 12% на початку червня.

За цей період відзначається зниження добробуту населення, хоча при цьому принаймні поки немає переходу до абсолютної бідності.

На думку соціологів, введений в Україні карантин міг справити негативний вплив на зайнятість населення і доходи громадян.

Дослідження проходило з 24 травня по 4 червня. Методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитали 4000 чоловік від 18 років і старше.

У вибірку не включали анексований Крим і окуповані території Донбасу.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 1,7% для показників близьких до 50%, 1,5% – для показників близьких до 25%, 1% – для показників близьких до 10%, 0,8% – для показників близьких до 5% і 0,4% – для показників близьких до 1%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Это было, было...": Як проходив перший конкурс краси в СРСР (фото)

середа, 5 серпень 2020, 2:00

31 рік тому відбувся перший всесоюзний конкурс краси "Міс СРСР-1989", учасницями якого стали 35 дівчат-переможниць міських, обласних та регіональних конкурсів. Тоді для організаторів і моделей це був перший досвід заходів подібного масштабу, тому трапл...

Хіти тижня. У мережі показали, як "Укравтодор" перевіряє якість нового дорожнього покриття (фото)

середа, 5 серпень 2020, 1:00

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Зазначається, що у планах на 2020 рік – завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км. Загалом на автомобіль...