"Не загрожує людям": Швеція відмовилася від боротьби з коронавірусом

Королівство Швеція – одна з небагатьох країн, яка досі не закрила кордони, тут продовжують працювати всі освітні установи, кафе, ресторани, тренажерні зали. Це при тому, що у Швеції число хворих на коронавірус перевищило позначку в 1000 осіб.

Уряд Швеції не запроваджує ніяких надзвичайних заходів в боротьбі з поширенням небезпечного вірусу, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Прем'єр-міністр Стефан Левен (швед. Stefan Löfven) заявив, що буде введена деяка форма контролю для тих, хто в’їжджає до країни, яка дещо уповільнить процедуру перетину кордону.

Шведське Управління у справах публічної охорони здоров'я кілька днів тому видало рекомендації з тестування на коронавірус насамперед людей з важкими ознаками Covid-19, пацієнтів лікарень, медичний персонал і людей похилого віку, які перебувають у групі підвищеного ризику.

Шведські вчені стверджують, всупереч думці своїх колег з інших країн, що коронавірус безпечний. Мовляв, серед тих, що заразилися, рівень смертності всього 2 відсотки.

У Швеції число хворих перевищило позначку в 1000 осіб. Померли троє людей, один видужав, троє у важкому стані. Останнім часом не зареєстровано великого числа нових випадків зараження. І зараз тут весь бізнес продовжує функціонувати в колишньому режимі, наче нічого не сталося.

Провідна польська спортсменка-тріатлоністка Йоанна Солтищак у своєму пості в соцмережі запрошує на спортивні бази в цю країну. Вона ж пише, що всі громадські місця там відкриті, нема розпоряджень на роботу з дому, підприємства не закриваються, тут тільки опубліковані рекомендації тим, хто відчув себе хворим, просто залишатися вдома. Люди не повинні зберігати дистанцію між собою в громадських місцях. Понад те, відомий випадок лікарки, яка заражена вірусом і цілий тиждень продовжує оперувати на робочому місці в лікарні.

Спортсменка пише: країна, в якій є інструкції з поведінки в різних ситуаціях, залишає своїм жителям право діяти в цій ситуації на власний розсуд.

Деякі медики кажуть, що страшніше вірусу – «вірус страху», який змушує людей робити вчинки, що погіршують ситуацію. При цьому закликають розсудливо виконувати настанови керівництва своїх країн.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...