Неабияка кмітливість: Щур олівцем знешкодив пастку, перехитривши людину (відео)

Гризуни не такі дурні, як прийнято вважати.

Людство, очевидно, недооцінює інтелект гризунів. Щуру з неабиякою кмітливістю вдалося перехитрити людину. Відео з розумним гризуном, зняте прихованою камерою, оприлюднив Telegram-канал "Український Діалог", передають Патріоти України.

У ролику гризун знаходить олівець і кидає його на мишоловку. Коли пастка знешкоджена, він забирає собі шматочок їжі, який поклали на механізм.

Невідомо, чи сама щур додумався убезпечити себе, або це результат дресирування людиною.

Інтернет під враженням від кмітливості гризуна. "Красава!", "Молодець", "Перший раз таке бачу", - відзначають коментатори. "Розумніший багатьох людей буде", - написав один з користувачів мережі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Страшні відсотки": Як президент України на іпотеку "попав"

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:24

За його словами, українці повинні мати можливість придбати житло в кредит під доступні відсотки – хоча б під 10% річних. Президент України Володимир Зеленський розповів про свій минулий складний досвід з іпотекою на квартиру. За його словами, тоді були...

"Недалекий Путін і одні ідіоти при владі", - Губерман про Росію

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:10

Для Путіна російського народу просто не існує. Російський і ізраїльський поет Ігор Губерман вважає, що у владі в Росії перебувають одні "ідіоти", а сам лідер країни Володимир Путіна – "недалека людина", передають Патріоти України з посиланням на Гордон...