Недонаддержава "квітне" від санкцій та імпортозаміщення: На Росії гасне авторинок. Дилерам загрожує банкрутство

У травні 2019 року реєстрації автомобілів в Росії обвалилися на 18%, до 124,5 тисяч машин.

Показник серйозно відрізняється від статистики продажів, яку наводить Асоціація європейського бізнесу (АЄБ). Згідно з інформацією організації, спад склав всього 6,7%, до 137,6 тисяч машин. Розбіжність у показниках реєстрації і продаж склала майже 9,6%, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

В автокомпаніях розповідають, що причина різниці в тому, що дилери дають завищені показники продажів. Найчастіше це відбувається в березні, коли виробники закривають фінансовий рік і вимагають звіти.

Імпортери звітують глобальним офісам, і їм "теж важливо показувати позитив".

Як результат, заявлені у березні продажі дилери встигають "наздогнати" тільки в травні або навіть в червні і змушені поступово знижувати заявлені продажі до реальних.

Між тим, концерни постійно підвищують плани продажів, і дилери в Росії змушені балансувати між скромними купівельними показниками і виконанням плану. У разі виконання "норми" вони отримують різні бонуси і виплати.

"Баласт" непроданих машин постійно зростає і, залежно від бренду, може скласти від 3% до 50% від заявлених показників. Такі машини не підпадають під акції концернів, поступово "просаджують" дилерів і можуть призвести до банкрутства за умов, скажімо кризи в країні.

Купуючи такі машини, страждають і покупці. Гарантійний талон починає діяти з моменту, як дилер відзвітував про продаж. Тому термін гарантії скорочується.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Зовсім не кумовство - ні разу...": Колишній партнер Зеленського по "Кварталу 95" став першим помічником президента України

п’ятниця, 10 липень 2020, 15:00

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Шефіра, з яким вони разом були співзасновниками Кварталу 95, першим помічником президента. Відповідний указ опублікований на сайті президента України 21 травня 2019 року, передають Патріоти Україн...

З архіву ПУ. "Бісквіт-КБ": Пристрій, який змінює хід війни, придумали в Україні (фото)

п’ятниця, 10 липень 2020, 14:00

За словами його творців радіолокаційні станції не виготовляє жодна пострадянська країна. Підприємство "Укрспецтехника" навесні 2019 року прдставило контрбатарейний радар "Бісквіт-КБ". Пристрій мобільний, виконаний на базі цифрової активної антенної реш...