Недонаддержава "квітне" від санкцій та імпортозаміщення: На Росії гасне авторинок. Дилерам загрожує банкрутство

У травні 2019 року реєстрації автомобілів в Росії обвалилися на 18%, до 124,5 тисяч машин.

Показник серйозно відрізняється від статистики продажів, яку наводить Асоціація європейського бізнесу (АЄБ). Згідно з інформацією організації, спад склав всього 6,7%, до 137,6 тисяч машин. Розбіжність у показниках реєстрації і продаж склала майже 9,6%, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

В автокомпаніях розповідають, що причина різниці в тому, що дилери дають завищені показники продажів. Найчастіше це відбувається в березні, коли виробники закривають фінансовий рік і вимагають звіти.

Імпортери звітують глобальним офісам, і їм "теж важливо показувати позитив".

Як результат, заявлені у березні продажі дилери встигають "наздогнати" тільки в травні або навіть в червні і змушені поступово знижувати заявлені продажі до реальних.

Між тим, концерни постійно підвищують плани продажів, і дилери в Росії змушені балансувати між скромними купівельними показниками і виконанням плану. У разі виконання "норми" вони отримують різні бонуси і виплати.

"Баласт" непроданих машин постійно зростає і, залежно від бренду, може скласти від 3% до 50% від заявлених показників. Такі машини не підпадають під акції концернів, поступово "просаджують" дилерів і можуть призвести до банкрутства за умов, скажімо кризи в країні.

Купуючи такі машини, страждають і покупці. Гарантійний талон починає діяти з моменту, як дилер відзвітував про продаж. Тому термін гарантії скорочується.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. НП в Очакові: На зустрічі кораблів постраждала журналістка (фото)

субота, 23 листопад 2019, 3:00

Дівчину медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги. Пізніше стало відомо, що Анжелу Слободян медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги.

Хіти тижня. "Руський мір" відкрив обличчя: Які країни голосували проти резолюції по Криму

субота, 23 листопад 2019, 2:00

Росія намагалася перешкодити ухваленню Генеральною асамблеєю ООН резолюції щодо мілітаризації Криму і ці спроби були "безпрецедентними". Представництво України в ООН опублікувало список країн, які голосували проти резолюції по окупованому Криму, підгот...