Недонадімперіє, плач! У підземних сховищах України накопичено рекордну кількість газу

Зараз накопичено на 3 млрд куб. м більше, ніж у 2018 році.

Андрій Коболєв

Голова правління НАК “Нафтогаз” Андрій Коболєв повідомив, що обсяг накопиченого в підземних сховищах газу вже становить понад 16 млрд куб. м. Про це він написав у своєму Facebook в суботу, передають Патріоти України.

У повідомленні йдеться про те, що зараз накопичено на 3 млрд куб. м більше, ніж у 2018 році. Коболєв також підкреслив, що для максимальної мінімізації енергетичних ризиків у сховищах потрібно накопичити близько 20 млрд кубометрів газу. Вони повинні бути заготовлені до настання опалювального сезону, до якого залишилося 73 дні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Астролог назвав знаки Зодіаку, які розбагатіють до Нового року

субота, 7 грудень 2019, 2:00

Яким знакам Зодіаку грудень принесе небувале фінансове везіння - в гороскопі від Павла Глоби. Гороскоп 2019 повідає про знаки Зодіаку, на яких чекає солідне збільшення матеріального достатку вже в грудні. Відомий астролог Павло Глоба вказав на два пред...

Хіти тижня. У мережу злили секретні документи терористів "Л/ДНР"

субота, 7 грудень 2019, 1:00

У файлах вказується чисельність і розташування військ, а також завдання, поставлені перед ними. "Дуже забавні документи потрапили мені в руки зусиллями небайдужих людей. Якщо коротко, то це опис стану сил і засобів та поточні завдання окупантів – і не ...