Нелюдські умови: Омбудсмени показали шокуючі фото з київського СІЗО

Моніторингова група правозахисників виявила ряд значних порушень в Київському слідчому ізоляторі.

Про це повідомляється на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, передають Патріоти України.

СІЗО відвідала група в складі співробітників Секретаріату уповноваженого з прав людини спільно з представниками громадської організації "Український центр запобігання тортурам" Миколою Карпюком, Едемом Бекіровим і Олексієм Сізоновичем.

За результатами перевірки було встановлено, що більшість камер не обладнані освітленням, вікна надмірно загратовані, стіни в деяких камерах вологі і покриті грибком.

Камери в Київському СІЗО також не обладнані бачками з питною кип'яченою водою і припливно-витяжною вентиляцією.

Через відсутність вентиляції і куріння в камерах в'язні не мають можливості дихати свіжим повітрям. Більшість камер вимагають ремонту.

У частині камер відсутні шибки у вікнах і не працює система опалення. Тому ув'язненим доводилося закривати вікна ковдрами і спати у верхньому одязі. Однак на вимогу моніторингової групи працівники установи вирішили це питання.

Не всі ув'язнені мають власне спальне місце. Тому вони були змушені спати по черзі або - на підлозі.

При цьому в новому корпусі СІЗО виявили камери в зразковому стані, які ніяк не використовуються.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коштує понад мільйон євро: У Харкові помітили ексклюзивний Ferrari (фотофакт)

четвер, 1 жовтень 2020, 7:50

Таких авто випущено всього 499 екземплярів. Таких авто випущено всього 499 екземплярів, їх ціна сягала 1,3 млн євро, але весь тираж розійшовся ще до офіційного релізу. У рух гіперкар приводиться гібридним силовим агрегатом, в основі якого - 6.2-літрови...

Повністю виготовлена з вітчизняних комплектуючих: Як виглядає нова українська САУ "Богдана" (фото)

четвер, 1 жовтень 2020, 7:24

Зараз бойова техніка проходить державні випробування. САУ повністю виготовлена з вітчизняних комплектуючих. Зараз бойова техніка проходить державні випробування. Стрілянина інертними снарядами показала хороший результат. Бойові снаряди поки не випробув...