Нелюдські умови проживання дітей виявили в інтернаті Дніпра

На території та у загальних приміщеннях житлового корпусу інтернату немає у доступному місці ємностей з питною водою.

У Верхньодніпровському дитячому будинку-інтернаті № 2 до дітей застосовуються методи фізичного обмеження, зокрема застосовуючи теплий светр у літню спеку як гамівну сорочку. Про це повідомляє прес-служба уповноваженого з прав людини, передають Патріоти України.

Зазначається, що під час моніторингового візиту діти перебували на вулиці при температурі +35 градусів без головних уборів.

«У приміщеннях та дитячих групах відчувається неприємний запах, персонал зберігає брудний посуд у тумбочці. Одяг на дітях не за сезоном та не за розміром. На прогулянку дітей виводять по черзі лише на великий балкон, який не обладнано навісами від сонячних променів», - йдеться у повідомленні.

Також в установі є практика застосування фізичного обмеження для дітей віком від 6 до 18 років, що принижує людську гідність. «Одна дитина у спеку була одягнена у теплий светр, оскільки за допомогою довгих пришитих рукавів можна зафіксувати її руки за спиною», - зазначає прес-служба омбудсмена.

Окрім цього, на території та у загальних приміщеннях житлового корпусу немає у доступному місці ємностей з питною водою. «За результатами проведеного моніторингового візиту акти реагування Уповноваженого Верховної ради України з прав людини будуть направлені до обласної державної адміністрації та інших зацікавлених суб’єктів», - йдеться у повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Нові документи щодо змови Трампа з Росією оприлюднили у США

субота, 16 січень 2021, 23:29

Перше розслідування ФБР щодо змови членів виборчого штабу Трампа у 2016 році з росіянами для впливу на вибори назвали найбільш провальним, некомпетентним і корупційним в історії ФБР і Мін'юсту США. У США оприлюднили документи, які стосуються розслідува...

Стіна по-прибалтійськи: Естонія збудує «розумний кордон» з Росією

субота, 16 січень 2021, 23:15

Східний кордон в країні вважають «великою проблемою». «Велике питання – це східний кордон, і ми продовжимо будівництво, – сказала вона на прес-конференції за підсумками чергового раунду переговорів про створення коаліції. – За нагоди ми хочемо залучити...