У Китаї, де введені карантинні заходи через коронавірус, місцеві жителі змушені перебувати вдома без грошей, оскільки більшість підприємств тимчасово закриті. Про це розповів українець Олексій, який прилетів з Китаю транзитом через Німеччину, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.
Він уточнив, що в різних містах соціальна ситуація і настрої людей відрізняються, наприклад, в туристичному Шанхаї серед населення немає такої тривоги, як в традиційно промислових містах, де люди намагаються навіть не спілкуватися один з одним і де забороняється ходити без масок.
"У Шеньчжені було суворіше, це поруч з Гуанчжоу і Гонконгом. Там люди були більш стурбовані, видно, що бояться. У Шанхаї більш спокійні, впевнені, що держава тримає все під контролем, ніхто не переживає щодо масок, не тримає божевільну дистанцію один від одного. Всі знають, що всіх всюди перевіряють. Великий нюанс, що всі сидять без роботи. Китайці народ такий, живуть на те, що заробляють, у багатьох важка ситуація в плані фінансів і їх це сильно напружує", - розповів українець.
Також Олексій зазначив, що більшість іноземців добровільно вилітають з Китаю на доступних рейсах, зокрема, він сам вирішив покинути країну в зв'язку з тим, що йому продовжили відпустку.
"Багато іноземців поїхали з кінцями, хтось на перетримання. У мене відпустка мала бути два тижні, але з'явився коронавірус, і я залишився ще на два тижні в Індонезії, повернувся в Шанхай, розібрався з документами і фінанси ще дозволили поїхати в Україну", - розповів українець.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...