Як мішень використали стандартну несамохідну баржу, її встановили на відстані близько 100 км від узбережжя. На ліхтері була розміщена конструкція, аби визначити місце влучання ракети у ціль.
Політ ракети з пускової установки «Нептун» за маршрутом відбувався шляхом поєднання даних інерціальної системи наведення, глобальної системи супутникового позиціонування, а також радіовисотоміра.
Бортовий комплекс управління з комбінованою системою наведення і радіовисотоміром дозволяє ракеті здійснювати політ до цілі на гранично малих висотах з дозвуковою швидкістю.
Політ крилатої ракети супроводжувала пара перехоплювачів Су-27. Вони документували всі етапи польоту ракети.
На останньому етапі траєкторії польоту ракети проходила перевірка режимів роботи нової радіолокаційної головки самонаведення. Ракета Р-360 вийшла у район цілі, захопила визначену ціль, розрахувала оптимальну точку і влучила у неї.
Підтвердження у ході цих випробувань - прорив у сітці. В реальних умовах - це борт бойового корабля ворога.
На кінцевій траєкторії польоту ракета йшла на мінімальний висоті. В умовах бою це суттєво ускладнює ворогу як виявлення протикорабельних ракет, так і їх знищення.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...