Як мішень використали стандартну несамохідну баржу, її встановили на відстані близько 100 км від узбережжя. На ліхтері була розміщена конструкція, аби визначити місце влучання ракети у ціль.
Політ ракети з пускової установки «Нептун» за маршрутом відбувався шляхом поєднання даних інерціальної системи наведення, глобальної системи супутникового позиціонування, а також радіовисотоміра.
Бортовий комплекс управління з комбінованою системою наведення і радіовисотоміром дозволяє ракеті здійснювати політ до цілі на гранично малих висотах з дозвуковою швидкістю.
Політ крилатої ракети супроводжувала пара перехоплювачів Су-27. Вони документували всі етапи польоту ракети.
На останньому етапі траєкторії польоту ракети проходила перевірка режимів роботи нової радіолокаційної головки самонаведення. Ракета Р-360 вийшла у район цілі, захопила визначену ціль, розрахувала оптимальну точку і влучила у неї.
Підтвердження у ході цих випробувань - прорив у сітці. В реальних умовах - це борт бойового корабля ворога.
На кінцевій траєкторії польоту ракета йшла на мінімальний висоті. В умовах бою це суттєво ускладнює ворогу як виявлення протикорабельних ракет, так і їх знищення.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...