"Невидимка": У мережі показали, як виглядає стелс-корабель на екрані радара

Помітність шведського бойового корабля порівнянна з показниками невеликого моторного човна або навіть буя.

На сайті Reddit було опубліковано фото, на якому можна розглянути один з п’яти шведських корветів типу “Вісбю”. На фото чітко видно, що корабель знаходиться на відстані 200-300 метрів, передають Патріоти України з посиланням на The Drive.

При цьому радіолокаційна станція X-діапазону “бачить” корвет як мініатюрну плямочку, яка меркне на тлі яхти поблизу. Як зазначає джерело, помітність шведського бойового корабля порівнянна з показниками невеликого моторного човна або навіть буя.

Частина користувачів сайту Reddit відзначили, що пляму на радарі можна помилково прийняти за прості перешкоди, які система не змогла “відфільтрувати”.

Проте, за словами експертів, якщо ж “Вісбю” зазнає опромінення радіолокаційними станціями наземних військових комплексів або РЛС великих суден і кораблів, помітність корвета може стати значно вище.

Автор поста зазначає, що в даній конфігурації “Вісбю” швидше за все не використовувалася так звана “бойова” стелс-система, яка дозволяє корвету залишатися повністю непоміченим для РЛС.

Корабель типу “Вісбю” — це корвет шведської розробки, який покликаний замінити старий корвет типу “Гетеборг”. Корабель завоював широку популярність у світі завдяки своїй здатності залишатися “невидимим” для противника.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Скандальний російський режисер вирішив "привласнити" половину України (відео)

середа, 29 січень 2020, 20:30

Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони України нібито не мають між собою нічого спільного, а тому повинні бути розділені. Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони...

Хіти тижня. Скандинавський "будинок смерті" виявили неподалік українського кордону (фото)

середа, 29 січень 2020, 19:00

"Будинок смерті" - це справжня споруда, розташована в центральній частині стародавнього цвинтаря. У селі Чепль в Східній Померанії (Польща) дослідники з Гданського археологічного музею виявили поховання скандинавських воїнів, яке датується ХІ століттям...