Нічого особистого, просто бізнес! У ЗСУ повернули стару систему харчування

Згідно з документом, Кабінет міністрів дозволив Міноборони повернути систему закупівлі послуг харчування, яка існувала в 2008-2015 роках.

Уряд погодився з пропозицією Міністерства оборони про повернення старої системи харчування у Збройних силах України. Про це свідчить постанова від 21 жовтня 2020 року №1042 про внесення змін до постанови від 28 грудня 2016 року №1026, передають Патріоти України.

Згідно з документом, Кабінет міністрів дозволив Міноборони повернути систему закупівлі послуг харчування, яка існувала в 2008-2015 роках.

Таким чином окрім закупівлі продуктів харчування за каталогом, керівництво ЗСУ може здійснювати закупівлю послуг харчування у аутсорсингових компаній.

У постанові зазначено, що забезпечення особового складу ЗСУ харчуванням за результатами проведення процедур закупівель послуг здійснюватиметься з 1 січня наступного року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...