Нічого особистого, просто бізнес! У ЗСУ повернули стару систему харчування

Згідно з документом, Кабінет міністрів дозволив Міноборони повернути систему закупівлі послуг харчування, яка існувала в 2008-2015 роках.

Уряд погодився з пропозицією Міністерства оборони про повернення старої системи харчування у Збройних силах України. Про це свідчить постанова від 21 жовтня 2020 року №1042 про внесення змін до постанови від 28 грудня 2016 року №1026, передають Патріоти України.

Згідно з документом, Кабінет міністрів дозволив Міноборони повернути систему закупівлі послуг харчування, яка існувала в 2008-2015 роках.

Таким чином окрім закупівлі продуктів харчування за каталогом, керівництво ЗСУ може здійснювати закупівлю послуг харчування у аутсорсингових компаній.

У постанові зазначено, що забезпечення особового складу ЗСУ харчуванням за результатами проведення процедур закупівель послуг здійснюватиметься з 1 січня наступного року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...