"Ніхто і ніщо не може затьмарити мені мого райдужного настрою": Примадонна висловилася про наклеп

Примадонні дорікнули в невмінні «бути матір'ю».

Незабаром після того, як чоловік Алли Пугачової Максим Галкін і її дочка Христина Орбакайте обурилися з приводу «чергової порції безглуздої брехні» - статті, де Примадонні дорікнули в невмінні «бути матір'ю», сама співачка написала в соцмережах пост про наклеп, передають Патріоти України.

«Коли я читаю наклеп на свою адресу, лихослів'я і всякі дурниці, я радію підтвердженню того, що ніхто і ніщо не може затьмарити мені мого райдужного настрою», - такий пост з'явився в Instagram Алли Пугачової.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...