"Ніхто не хотів боротися за "русскій мір": Відомий терорист розповів про слабку підтримку терористичних "республік" населенням Донбасу (відео)

Він згадав, що тоді на 10 кілометрів фронту на маріупольському напрямі у «ДНР» було лише 3 людини.

Член терористичної «ДНР» і головний редактор пропагандистського видання «Голос народу - голос Республіки» Геннадій Дубовий заявив, що в 2014 році на Донбасі не було масової підтримки «ополчення» і бажаючих долучитись до терористів, передають Патріоти України.

В інтерв'ю пропагандистському каналу Дубовий заявив: «Образливі речі зараз почну говорити. Але масовий рух ополченців тут ... його не було! Згадай серпень 2014 року. Реально воюючих 3 - 4 тисячі осіб».
За його словами, на той момент загальне населення Донбасу становило близько 5 мільйонів чоловік і практично ніхто не виявив бажання боротися за «русскій мір». Дубовой зазначив: «Гаразд, не було зброї. Вона б з'явилася, коли треба. А кому їїо було роздавати?».
Також, він згадав, що тоді на 10 кілометрів фронту на маріупольському напрямі у «ДНР» було лише 3 людини. Місцеві «командири» не надто чекали кримського сценарію на Донбасі і готувалися до «боротьби»: «Ми всі прекрасно розуміли, що треба воювати, щоб щось відвоювати».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...