"Ніхто не перевіряє": У мережі показали, як каравани заробітчан із Європи повертаються в Україну

У зв'язку з поширенням COVID-19 у всьому світі з півночі 16 березня в Україну припинили впускати іноземців, а також закрили близько сотні пунктів пропуску. РНБО рекомендувало українцям повернутися з-за кордону до 17 березня.

У зв'язку з катастрофічною ситуацією в європейських країнах, особливо в Італії, багато українських заробітчан стали повертатися в Україну. На західному кордоні скупчилися багатокілометрові черги з автомобілів і пішоходів, деякі з яких більше доби не могли потрапити на батьківщину. Фото пішої черги з польсько-українського кордону опублікували в мережі, передають Патріоти України.

Очевидець пише, що ніхто заробітчан не перевіряє, та це й неможливо зробити через такий наплив людей. Можливо, серед тих , хто повертаються, є і носії вірусу COVID-19, але навряд чи ці люди будуть дотримуватися режиму самоізоляції.


Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...