"Ніколи не приймемо версію Москви", - прем'єр Польщі напередодні 9 травня

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький назвав "брехливою" інтерпретацію Москвою подій Другої світової війни.

8 травня світ відзначав 75-ту річницю закінчення Другої світової війни - День пам'яті і примирення. З цієї нагоди прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький звинуватив Москву в спотворенні правди про ті події. Зробив він це в інтерв'ю італійському виданню La Stampa, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Варшава і Москва ігнорують заходи один одного, присвячені Другій світовій війні. Моравецький пояснив це непримиренними суперечностями з приводу тих історичних подій. Москва не бажає визнавати свою відповідальність і вимагає від країн прийняти їх точку зору. "Для Польщі це б означало перейти на бік брехні. Ми не можемо допустити, щоб катів називали жертвами і навпаки. Пакт Ріббентропа-Молотова є прямим свідченням того, що готувалася пряма агресія проти Польщі, поділ зон впливу і окупація країн Балтії ... В результаті цього рішення мільйони людей зазнали масових репресій", - заявив Моравецький.

Він також нагадав, що Польща протягом 50 років була під окупацією Москви і комуністичного режиму. "Діяльність Червоної Армії на нашій території, безумовно, була спрямована не на відновлення нашої незалежності, а, навпаки, скоріше на те, щоб знову позбавити нас суверенітету. Щоб повернути його, нам довелося чекати до 1989 року", - заявив польський прем'єр-міністр.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі": Відомий лікар заявив про страхітливі масштаби коронавірусу в Україні

субота, 4 липень 2020, 3:00

За словами лікаря, ще недавно у нього не було ні одного знайомого, хто хворів би коронавірусом. Тепер він консультує 10 добре знайомих йому сімей з підтвердженим діагнозом. Відомий лікар Євген Комаровський передбачає, що в Україні щодня коронавірусом з...

Хіти тижня. Гаага для Ху*ла все ближче: Прокуратура Нідерландів представила новий доказ, що MH17 збили ракетою "Бука" (оновлено)

субота, 4 липень 2020, 1:00

Телефонні розмови на сьогоднішній день є найбільш конкретними доказами у справі MH17 щодо трьох російських і одного українського підозрюваних. Прокуратура Нідерландів під час судових слухань у справі збитого над Донбасом у 2014 році літака MH17 предста...