Журнал AutoBild склав список автомобілів, які найрідше та найчастіше ламаються безпосередньо в дорозі. Дослідження базується на основі даних німецького автоклубу ADAC, передають Патріоти України.
Ось уже як протягом більше ста років клуб ADAC приходить на допомогу автомобілістам, які ламаються в дорозі. У 2019 його члени виїхали на понад 3 млн 700 тис. викликів, що в середньому склало більше 10 000 операцій з порятунку на день. Коли механіки виришають на виклик, вони фіксують марку і модель автомобіля, а також її несправність, завдяки чому журналісти потім можуть зібрати зведені дані ы визначити найменш та найбільш проблемні машини, а також назвати поломки, з якими найчастіше доводиться стикатися.
Так що ж показує статистика? Як не дивно, з 113 моделей автомобілів 25 марок, які в ній опинилися, найбільшою надійністю користуються німецькі автомобілі преміум-класу – Audi (A1, A3, A4, A5, Q3, Q5, A6), BMW (1,2,3, 4, 5-Series, X1 X3) і Mercedes (A-Class, B-Class, CLA, GLA, GLC, GLK, GLE). Втім, стосується це не всього люксу – Mercedes E-Class виявився дуже "ламучим" автомобілем (модель до 2013 року випуску), у нього часто відзначаються проблеми з такими компонентами, як стартер, замок запалювання і акумулятор, а також дефекти рульового управління.
Крім того, серед кращих виявилася пара моделей Toyota (Aygo, Yaris) і Mitsubishi (Space Star, ASX). Нарешті, похвали удостоїлися також Citroën C3, Honda Jazz, Mazda CX-3, Renault Captur, Fiat Punto, Peugeot 2008, Hyundai Tucson, Skoda Rapid і Mini.
А ось в списку аутсайдерів опинилися два Smart (Fortwo и Forfour), Fiat 500, Ford Kuga, Hyundai i20, Peugot 308. Також часто в дорозі ламалися мінівени – Ford S-Max, Seat Alhambra, VW Sharan і Opel Meriva. Але все ж найбільше виникали проблеми з Nissan Qashqai і Kia Ceed. Однак заради справедливості варто відзначити, що у Кашкая як такого все добре – його репутацію лише підмочив бортовий акумулятор, який часто виходив з ладу.
Втім, проблема акумулятора характерна для всіх автомобілів: згідно зі статистикою аварій ADAC, на неї припадає 41,8% всіх несправностей (в середньому батарея виходить з ладу на 5-6 році життя). Далі найбільш частими йдуть проблеми по двигуну (до таких належать, наприклад,вприск, датчики і запалювання) – їх частка становить 17,4%. Замикає ТОП-3 несправності електроніки (зокрема, стартера і освітлення) – на них припадає 10,6% всіх поломок.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...