Німецькі експерти занепокоєні: Світу загрожує ядерна війна

При цьому намічається нова гонка озброєнь, оскільки чинні угоди в галузі контролю над озброєннями розриваються або скоро закінчаться.

Німецькі експерти вважають, що світу загрожує ядерна війна. Тому вчені закликають уряд ФРН не допустити гонку ядерних озброєнь. Про це йдеться в доповіді з питань миру 2019, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Варто відзначити, що дану доповідь готували 4 інститути Німеччини. У доповіді наголошується, що після "холодної війни" роззброєння між ядерними державами заблоковано.

При цьому намічається нова гонка озброєнь, оскільки чинні угоди в галузі контролю над озброєннями розриваються або скоро закінчаться. Це загрожує загострення регіональних криз.

Експерти вважають, що в даний момент істотно зросли ризики ядерної катастрофи. На їхню думку, Німеччині слід проводити більш активну зовнішню політику щодо ядерного роззброєння.

Вчені також закликають уряд ФРН знайти нових стратегічних партнерів для просування політики миру і переглянути деякі існуючі альянси.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...