Німецькі експерти занепокоєні: Світу загрожує ядерна війна

При цьому намічається нова гонка озброєнь, оскільки чинні угоди в галузі контролю над озброєннями розриваються або скоро закінчаться.

Німецькі експерти вважають, що світу загрожує ядерна війна. Тому вчені закликають уряд ФРН не допустити гонку ядерних озброєнь. Про це йдеться в доповіді з питань миру 2019, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Варто відзначити, що дану доповідь готували 4 інститути Німеччини. У доповіді наголошується, що після "холодної війни" роззброєння між ядерними державами заблоковано.

При цьому намічається нова гонка озброєнь, оскільки чинні угоди в галузі контролю над озброєннями розриваються або скоро закінчаться. Це загрожує загострення регіональних криз.

Експерти вважають, що в даний момент істотно зросли ризики ядерної катастрофи. На їхню думку, Німеччині слід проводити більш активну зовнішню політику щодо ядерного роззброєння.

Вчені також закликають уряд ФРН знайти нових стратегічних партнерів для просування політики миру і переглянути деякі існуючі альянси.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...