Німецький телеканал, розповідаючи про події в РФ, продемонстрував мапу з "російським" Кримом (відео)

Цей сюжет вийшов на телепередачі Tagesschau, німецькому еквіваленті російської програми "Время".

Нещодавно громадський телеканал Федеративної Республіки Німеччини Das Erste ( "Перший") опинився в центрі скандалу, який загрожує перерости в міжнародний. Відео опубліковано в телеграм-каналі "Український діалог", передають Патріоти України.

У прайм-тайм під час телепередачі Tagesschau (німецькою еквіваленті російської програми "Время") вийшов сюжет про протести в Хабаровську. Однак увагу привертають не стільки протести, скільки той факт, що під час показу карти Росії з Хабаровськом український Крим був відзначений як частина РФ.

Такий сюжет може спричинити за собою ноту протесту з боку Міністерства закордонних справ України, але у вітчизняному МЗС поки не відреагували на дану ситуацію. Не прокоментували скандальну картинку і на самому німецькому телеканалі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Это было, было...": Як проходив перший конкурс краси в СРСР (фото)

середа, 5 серпень 2020, 2:00

31 рік тому відбувся перший всесоюзний конкурс краси "Міс СРСР-1989", учасницями якого стали 35 дівчат-переможниць міських, обласних та регіональних конкурсів. Тоді для організаторів і моделей це був перший досвід заходів подібного масштабу, тому трапл...

Хіти тижня. У мережі показали, як "Укравтодор" перевіряє якість нового дорожнього покриття (фото)

середа, 5 серпень 2020, 1:00

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Зазначається, що у планах на 2020 рік – завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км. Загалом на автомобіль...