Німецький телеканал, розповідаючи про події в РФ, продемонстрував мапу з "російським" Кримом (відео)

Цей сюжет вийшов на телепередачі Tagesschau, німецькому еквіваленті російської програми "Время".

Нещодавно громадський телеканал Федеративної Республіки Німеччини Das Erste ( "Перший") опинився в центрі скандалу, який загрожує перерости в міжнародний. Відео опубліковано в телеграм-каналі "Український діалог", передають Патріоти України.

У прайм-тайм під час телепередачі Tagesschau (німецькою еквіваленті російської програми "Время") вийшов сюжет про протести в Хабаровську. Однак увагу привертають не стільки протести, скільки той факт, що під час показу карти Росії з Хабаровськом український Крим був відзначений як частина РФ.

Такий сюжет може спричинити за собою ноту протесту з боку Міністерства закордонних справ України, але у вітчизняному МЗС поки не відреагували на дану ситуацію. Не прокоментували скандальну картинку і на самому німецькому телеканалі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Біологічна зброя: Нобелівський лауреат заявив про штучне походження COVID-19

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:10

Вчений не вірить, що коронавірус пішов від диких тварин на ринку в китайському місті Ухань. Французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтаньє висловив теорію про те, що новий тип коронавірусної інфекції розробили в лабораторії в Китаї. Про це ві...

З архіву ПУ. Нас чекають нові лідери: "Після Зеленського українська політика радикально оновиться", - Плахонін

четвер, 22 квітень 2021, 23:30

Зараз на політичні арені немає осіб, які могли би бути наступниками попереднього покоління політиків. Про це у квітні 2020 року розповів публіцист та блогер Андрій Плахонін, передають Патріоти України. "Проблема в тому, що націонал-демократичний табір ...