За її словами, незважаючи на статистику Державної служби зайнятості про те, що на даний час ситуація на ринку праці дещо поліпшується, проте Україні слід готуватися до ще більших втрат і нових скорочень робочих місць.
Експерт звернула увагу на те, що якщо під час першої хвилі 17% від робочої сили перебували в стані прихованого безробіття, то в разі другої - ця цифра буде значно вище.
"Якщо раніше вони могли виплачувати зарплати співробітникам, навіть якщо у них не було запасу міцності, і якщо буде друга хвиля коронавірусу, вони будуть змушені звільнити цих працівників. І якщо будуть введені нові обмеження, то слід очікувати нового зростання рівня безробіття", - зазначає Михайлишина.
Щоб подолати негативні тенденції на ринку праці, держава повинна стимулювати бізнес. Тобто скоротити податкове навантаження, кількість перевірок і зробити кредитні ресурси більш доступними. Головне - підтримувати саме українського виробника і сприяти розширенню ринків збуту, додала вона.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...