За її словами, незважаючи на статистику Державної служби зайнятості про те, що на даний час ситуація на ринку праці дещо поліпшується, проте Україні слід готуватися до ще більших втрат і нових скорочень робочих місць.
Експерт звернула увагу на те, що якщо під час першої хвилі 17% від робочої сили перебували в стані прихованого безробіття, то в разі другої - ця цифра буде значно вище.
"Якщо раніше вони могли виплачувати зарплати співробітникам, навіть якщо у них не було запасу міцності, і якщо буде друга хвиля коронавірусу, вони будуть змушені звільнити цих працівників. І якщо будуть введені нові обмеження, то слід очікувати нового зростання рівня безробіття", - зазначає Михайлишина.
Щоб подолати негативні тенденції на ринку праці, держава повинна стимулювати бізнес. Тобто скоротити податкове навантаження, кількість перевірок і зробити кредитні ресурси більш доступними. Головне - підтримувати саме українського виробника і сприяти розширенню ринків збуту, додала вона.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...