Нові друзі "в смужечку": Актор Єфремов розповів, як складаються стосунки з сусідами по камері

Актора перевели з карантину в постійну чотиримісну камеру з холодильником і телевізором.

У засудженого на вісім років актора Михайла Єфремова відмінні стосунки з сусідами по камері, повідомила член Громадської спостережної комісії (ОНК) Марина Литвинович з посиланням на слова артиста. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Вони навіть домовилися ходити в спортзал СІЗО, щоб грати в настільний теніс», - розповіла правозахисниця.

Литвинович також повідомила, що актора перевели з карантину в постійну чотиримісну камеру з холодильником і телевізором. За її словами, артист перебуває в нормальних умовах і ні на що не скаржиться.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...