Україна перевірить у військових навчаннях нові ракетні комплекси: Що відомо

Ракетний комплекс "Вільха" прийнято на озброєння ЗСУ в 2018 році, зараз проходять випробування модернізованих версій ракети "Вільха-М", "Вільха-М1" і "Вільха-М2".

У командно-штабних навчаннях Збройних сил України "Об'єднані зусилля - 2020" буде задіяно ракетні комплекси ЖК-360МЦ "Нептун" і "Вільха", які нещодавно прийнято на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на УМП.

Береговий ракетний комплекс ЖК-360МЦ "Нептун" пройшов випробування і вже відпрацьовує покладені на нього завдання. Він оснащений крилатими ракетами наземного базування і призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, а також десантних кораблів і транспортів. "Нептун" здатний вести прицільну стрільбу в складних метеорологічних умовах в будь-який час доби, при активному вогневому і радіоелектронному протидії супротивника.

Ракетний комплекс "Вільха" прийнято на озброєння ЗСУ в 2018 році, зараз проходять випробування модернізованих версій ракети "Вільха-М", "Вільха-М1" і "Вільха-М2". Остання зможе досягати дальності в 141 км і 202 км з новим видом палива, при збереженні бойової ваги 170 кг.

Крім згаданих ракетних комплексів, до навчань "Об'єднані зусилля - 2020" будуть залучені безпілотні літальні комплекси Bayraktar TB2.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...