Україна перевірить у військових навчаннях нові ракетні комплекси: Що відомо

Ракетний комплекс "Вільха" прийнято на озброєння ЗСУ в 2018 році, зараз проходять випробування модернізованих версій ракети "Вільха-М", "Вільха-М1" і "Вільха-М2".

У командно-штабних навчаннях Збройних сил України "Об'єднані зусилля - 2020" буде задіяно ракетні комплекси ЖК-360МЦ "Нептун" і "Вільха", які нещодавно прийнято на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на УМП.

Береговий ракетний комплекс ЖК-360МЦ "Нептун" пройшов випробування і вже відпрацьовує покладені на нього завдання. Він оснащений крилатими ракетами наземного базування і призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, а також десантних кораблів і транспортів. "Нептун" здатний вести прицільну стрільбу в складних метеорологічних умовах в будь-який час доби, при активному вогневому і радіоелектронному протидії супротивника.

Ракетний комплекс "Вільха" прийнято на озброєння ЗСУ в 2018 році, зараз проходять випробування модернізованих версій ракети "Вільха-М", "Вільха-М1" і "Вільха-М2". Остання зможе досягати дальності в 141 км і 202 км з новим видом палива, при збереженні бойової ваги 170 кг.

Крім згаданих ракетних комплексів, до навчань "Об'єднані зусилля - 2020" будуть залучені безпілотні літальні комплекси Bayraktar TB2.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Ну дуже хоче заміж! Популярна українська телеведуча вразила прихильників нескінченними ніжками (фото)

четвер, 16 вересень 2021, 23:55

Ведуча показала шикарні туфельки, з якими доводиться розлучатися. Леся Нікітюк вже щосили сумує за літом, і не тільки з причини розставання з теплою сонячною порою, але й у зв'язку з вимушеною зміною сезонного гардероба. Відома українська ведуча зізнал...

З архіву ПУ. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

четвер, 16 вересень 2021, 11:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...