Україна перевірить у військових навчаннях нові ракетні комплекси: Що відомо

Ракетний комплекс "Вільха" прийнято на озброєння ЗСУ в 2018 році, зараз проходять випробування модернізованих версій ракети "Вільха-М", "Вільха-М1" і "Вільха-М2".

У командно-штабних навчаннях Збройних сил України "Об'єднані зусилля - 2020" буде задіяно ракетні комплекси ЖК-360МЦ "Нептун" і "Вільха", які нещодавно прийнято на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на УМП.

Береговий ракетний комплекс ЖК-360МЦ "Нептун" пройшов випробування і вже відпрацьовує покладені на нього завдання. Він оснащений крилатими ракетами наземного базування і призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, а також десантних кораблів і транспортів. "Нептун" здатний вести прицільну стрільбу в складних метеорологічних умовах в будь-який час доби, при активному вогневому і радіоелектронному протидії супротивника.

Ракетний комплекс "Вільха" прийнято на озброєння ЗСУ в 2018 році, зараз проходять випробування модернізованих версій ракети "Вільха-М", "Вільха-М1" і "Вільха-М2". Остання зможе досягати дальності в 141 км і 202 км з новим видом палива, при збереженні бойової ваги 170 кг.

Крім згаданих ракетних комплексів, до навчань "Об'єднані зусилля - 2020" будуть залучені безпілотні літальні комплекси Bayraktar TB2.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...