Нові штрафи для водіїв і пішоходів готують у парламенті: Що відомо

Учасників дорожнього руху хочуть зобов'язати носити світловідбивальні елементи в темний час доби.

З такою ініціативою виступили три народні депутати від "Слуги народу". Вони вже зареєстрували в Раді відповідний законопроєкт, передають Патріоти України.

Так, перед пішоходами хочуть поставити вимогу "виділяти" себе в умовах недостатньої видимості й уночі. За недотримання пропонується штраф у розмірі 51 гривня.

Також проєкт закону встановлює обов'язки для посадових осіб дорожніх служб забезпечувати будівельників, які працюють на дорозі, світловідбивальними елементами.

Для водіїв, велосипедистів і погоничів тварин у темний час доби або в умовах поганої видимості пропонується ввести зобов'язання перебувати на дорозі в світловідбивних жилетах або кріпити на одяг відповідні стрічки або наклейки. За порушення цих вимог передбачено штраф у розмірі 510 гривень.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Санжари" по-румунськи: У сусідній країні почалися протести через евакуацію людей з Італії

понеділок, 24 лютий 2020, 18:48

Влада Румунії вирішила екстрено повернути своїх громадян з-за кордону через поширення епідемії коронавируса в Італії. Слідом за Україною в інших країнах континентальної Європи (включаючи членів Європейського Союзу) також почалися масові акції протесту ...

"На даному етапі причин для занепокоєння немає", - експерт про те, як вдарить коронавірус по заробітчанах і економіці України

понеділок, 24 лютий 2020, 18:37

На думку фахівця, ситуацію з можливим впливом епідемії коронавируса на економіку України можна оцінити цілком однозначно. Політичний і економічний експерт Тарас Загородній розповів про те, як епідемія китайського коронавируса може вплинути на економіку...