Нові технології: Науковці навчились виявляти наркоманів за відбитками пальців

На думку вчених, відкриття дозволить зробити суспільство безпечнішим і швидше допомогти залежним із лікуванням.

Вчені провели досліди з виявлення наркоманів шляхом аналізу відбитків їхніх пальців. Про це повідомляє The Journal of Analytical Toxicology, передають Патріоти України.

Команда вчених з Університету Суррея розповіла, що знімала відбитки пальців у людей, які звернулися за допомогою в реабілітаційні центри і протягом попередніх 24 годин вживали кокаїн або героїн. Навіть якщо ретельно вимити руки перед експертизою, мікроскопічні сліди наркотиків переносяться на знімки разом з чорнилом.

Відзначається, що в ході дактилоскопії молекули з наркотиками були виявлені і у людей, які не приймали самі наркотики, а лише мали з наркоманами фізичний контакт. Аналіз може ідентифікувати сліди героїну, кокаїну або 6-АМ у того, хто обмінявся рукостисканням з людиною, яка приймала наркотики, а також у того, хто міг доторкнутися до наркотику.

На думку вчених, відкриття нової технології виявлення людей, хворих на наркоманію, дозволить зробити суспільство безпечнішим і швидше допомогти залежним із лікуванням.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...